Zamknij

Żebrowska znowu szokuje zdjęciem. Pokazała "poranny stretching". Fanki aż się wzdrygnęły! [FOTO]

26.10.2021 21:53
Ola Żebrowska
fot. VIPHOTO/East News

Aleksandra Żebrowska opublikowała kolejne intymne zdjęcie z dzieckiem. Żona Michała Żebrowskiego odsłoniła ciało po ciąży i zwróciła uwagę na typową przypadłość wielu matek. Fotka Żebrowskiej aż zmroziła Zofię Zborowską, która zareagowała w komentarzu. 

Aleksandra Żebrowska nie wstydzi się odsłaniać ciała po trzech ciążach i komentować zmian, jakie zaszły u niej po urodzeni najmłodszego syna. Niedawno Żona Michała Żebrowskiego pokazała swój cellulit w ciąży. Nie miała też oporów, żeby publikować zdjęcia rozstępów i fałdek oraz poruszać tematy tabu związane z macierzyństwem.

Żona dyrektora Teatru 6. Piętro znana jest z tego, że z właściwym sobie poczuciem humoru dokumentuje życie pełnoetatowej mamy. Jednak odważna otwartość 34-latki budzi często skraje reakcje. Część internautek uważa, że Żebrowska odziera się z intymności i epatuje niesmacznymi obrazkami, a wszystko po to, żeby podbić swoje zasięgi. Niedawno internauci mieli okazję podziwiać dość osobliwe scenki, w tym wideo, jak Ola Żebrowska wkłada majtki lub zalotnie prezentuje pośladki na tle zabałaganionej kuchni.

 

Ola Żebrowska odsłoniła biust po ciąży 

Żona Michała Żebrowskiego nie przejmuje się krytyką zniesmaczonych jej pojmowaniem normalności. Na swoim profilu zamieściła kolejne zdjęcie, na którym odsłoniła biust po ciąży. Na zdjęciu widzimy synka Żebrowskiej ciągnącego jej skórę na piersi. 

Poranny stretching - zażartowała Ola. 

Część obserwatorek, zwłaszcza tych młodych i mniej doświadczonych, wzdrygnęło się na widok uszczypnięcia skóry w tych okolicach. Zofia Zborowska, która niedawno po raz pierwszy została mamą, też poczuła ciarki. 

Ałaaaaaaaaa! - zareagowała. 

Jednak większość instamatek uspokoiła aktorkę, że po kilku ciążach to już nie sprawia bólu. Ola Żebrowska potwierdziła. 

Najsmutniejsze jest to, że mnie to nie boli - podkreśliła mama trzech chłopców.

Olga Frycz zdradziła, kto jest ojcem jej dziecka. To popularny podróżnik i bloger [FOTO]