Zamknij

Zenek Martyniuk dba o synową. Będzie rodziła w luksusowej klinice. Ile zapłaci piosenkarz?

Redakcja
02.11.2018 11:42
Zenek Martyniuk dba o synową. Będzie rodziła w luksusowej klinice. Ile zapłaci piosenkarz?
fot. AGENCJA SE/East News

Zenon Martyniuk zostanie dziadkiem i nie ma zamiaru oszczędzać na komforcie swojej świeżo upieczonej synowej. Za poród, który ma odbyć się w jednej z prywatnych klinik, może zapłacić nawet 20 tysięcy złotych.

Zenon Martyniuk pokazał, że nie ma zamiaru oszczędzać na szczęściu swoich bliskich. Gdy jego ukochany syn Daniel zdecydował się wziąć ślub Eweliną Golczyńską, gwiazdor disco polo miał wydać na organizację ceremonii i wesela oraz prezent ślubny nawet milion złotych. W październiku piosenkarz zdradził w wywiadzie, że zostanie dziadkiem. Wnuczka Zenka Martyniuka ma mieć na imię Noemi, choć pod uwagę brane były również Diana i Laura. Jak podaje "Super Express", piosenkarz gotów jest zapłacić bardzo dużo, aby jego synowa rodziła w komfortowych warunkach.

ZOBACZ: Zenek Martyniuk wydał na ślub i wesele syna milion złotych?

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska

Synowa Zenka Martyniuka urodzi w luksusowej klinice

Według "Super Expressu" Ewelina ma rodzić w jednej z prywatnych, luksusowych klinik w Białymstoku. Odpowiednią placówkę miała wybrać żona Martyniuka, która przez ponad 20 lat pracowała jako pielęgniarka. Teściowa Eweliny Golczyńskiej miała też pomóc w wyborze odpowiedniego lekarza prowadzącego, położnej i szkoły rodzenia. Klinika zapewnia wszelkie wygody, jakich może wymagać przyszła mama, w tym obecność osób z rodziny i ochronę. 

Wysoki standard oznacza jednak równie wysokie ceny. Według "Super Expressu" pakiet podstawowy kliniki to koszt około 10 tysięcy złotych. Jednak dodatkowe udogodnienia to kolejne wydatki. Dziennik wylicza, że wraz z wyprawką dla dziecka może uzbierać się kwota rzędu 20 tysięcy. To naprawdę dużo, ale Zenon Martyniuk doskonale wie, że na zdrowiu najbliższych się nie oszczędza. Poród planowany jest na luty 2019 roku.

RadioZET.pl/se.pl/MF