Zamknij

Zenek Martyniuk w reklamie MediaMarkt. Ile gwiazdor disco polo zarobił na kampanii?

Patrycja Chudolińska
03.07.2020 11:14
Zenek Martyniuk
fot. Mateusz Jagielski/East News

Zenek Martyniuk wystąpił w letniej kampanii sklepów MediaMarkt. Reklama ze znanym gwiazdorem disco polo z miejsca stała się hitem. Teraz "Super Express" ujawnia, ile wokalista mógł na niej zarobić.

Zenek Martyniuk to niekwestionowany król muzyki disco polo. Wokalista prężnie rozwija swoją działalność muzyczną, ale również reklamową. Twórca hitu "Przez twe oczy zielone" stał się twarzą wielu kampanii. Ostatnio w internecie i telewizji pojawił się nowy spot reklamowy Media Markt. Zenek zaśpiewał w reklamie sieci sklepów ze sprzętem RTV i zachęcił odbiorców do zakupów. Nagranie błyskawicznie zdobyło ogromną popularność.

- Na współpracę z panem Zenkiem Martyniukiem zdecydowaliśmy się z wielu powodów. Istotna była dla nas nie tylko rozpoznawalność i ogólna sympatia, jaką cieszy się gwiazdor, ale także jego autentyczność i naturalność na scenie oraz poza nią. Jesteśmy przekonani, że pozytywna energia naszej gwiazdy zachęci do wizyty w naszych sklepach wszystkich tych, którym w duszy gra muzyka – zdradziła Ewelina Piątek, manager ds. marketingu sieci sklepów.

Zobacz także: Mama Zenka Martyniuka miała zawał serca. Wokalista zdradził szczegóły na temat jej stanu zdrowia

Zenek Martyniuk w kampanii MediaMarkt. Zarobił milion złotych?

Jak donosi "Super Express", Zenek Martyniuk otrzymał za kampanię reklamową niemałe pieniądze. Tabloid podaje, że 34-sekundowa reklama dała mu zysk aż miliona złotych. "SE" przypomina, że już trzy lata temu gwiazdor disco polo zarobił podobne pieniądze na innej kampanii - w tym wypadku reklamie napoju energetycznego. Udział w kampanii reklamowej z pewnością zrekompensuje mu straty w czasie pandemii koronawirusa, podczas której nie może grać na koncertach.

Co myślicie o reklamie z Zenkiem?