Zamknij

Zenek Martyniuk wyprawia synowi ślub za milion złotych. Na co wyda tyle pieniędzy?

Redakcja
17.09.2018 11:28
Zenek Martyniuk wyprawia synowi ślub za milion złotych. Na co wyda tyle pieniędzy?
fot. Instagram:@zenon_martyniuk_fanpage

Zenon Martyniuk z pewnością nie może narzekać na brak pieniędzy. Dlatego gwiazdor disco polo nie zamierza oszczędzać na ślubie i weselu swojego syna. Czy rzeczywiście planuje wydać na organizację aż milion złotych?

Disco polo przeżywa w Polsce drugą młodość. Popularna "muzyka chodnikowa" jest obecnie bardzo popularna. Według badań przeprowadzonych przez CBOS ponad połowa Polaków lubi słuchać disco polo. Nic więc dziwnego, że artyści tego gatunku zarabiają naprawdę dużo. Z pewnością na brak pieniędzy nie może narzekać Zenon Martyniuk, który zyskał już nawet przydomek "króla disco". Dzięki ogromnej popularności piosenkarz może wyprawić swojemu ukochanemu synowi Danielowi ślub i wesele marzeń. Jak donosi "Super Express", ma na to przeznaczyć około miliona złotych.

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska
fot. Instagram:@daniel.martyniuk

Zenon Martyniuk wyda milion na ślub i wesele

29-letni Daniel zakochał się w o 10 lat młodszej Ewelinie Golczyńskiej. Para zaręczyła się 1 lipca, a już na 6 października planowany jest ślub i wesele. Ceremonia ma obyć się w kościele Świętego Krzyża w Grabówce. Według "Super Expressu" impreza weselna ma potrwać dwa dni i odbyć się w hotelu Lipowy Most. Przewidziano około 250 gości, w tym kilka gwiazd disco polo. Jak przystało na imprezę artystów, nie zabraknie muzyki na żywo, w tym także występu Zenona. Na stołach ma królować dziczyzna, a para młoda otrzymać w prezencie samochód wart 450 tysięcy złotych. Organizacja ślubu wesela ma z kolei pochłonąć około 300 tysięcy. Doliczając do tego kreacje wycenione na około 150 tysięcy i podróż poślubną o wartości 100 tysięcy, koszty rzeczywiście oscylują w okolicach miliona złotych. Będzie to z pewnością jedna z najhuczniejszych imprez na Podlasiu.

RadioZET.pl/se.pl/MF