Zamknij

Zenon Martyniuk z żoną i mamą na premierze "Zenka". Król disco polo brylował na ściance [FOTO]

Maciej Friedrich
11.02.2020 10:42
Zenon Martyniuk z żoną i mamą na premierze "Zenka". Król disco polo brylował na ściance [FOTO]
fot. TRICOLORS/East News

W poniedziałek 10 lutego odbyła się premiera "Zenka", filmu o Zenonie Martyniuku zwanym "królem disco polo". Gwiazdor pojawił się na imprezie w towarzystwie ukochanej żony Danusi oraz mamy. Chętnie pozował przed obiektywami fotoreporterów. Na imprezie pojawiło się wielu celebrytów.

Zenon Martyniuk to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Odrodzenie popularności disco polo sprawiło, że popularny Zenek awansował do pierwszej ligi krajowych celebrytów. Życie i kariera gwiazdora cieszy się na tyle dużą popularnością, że postanowiono opowiedzieć jego historię na ekranie.

W poniedziałek 10 lutego odbyła się uroczysta premiera filmu "Zenek" opartego o biografię Martyniuka. Na imprezie nie zabrakło członków obsady i gwiazd disco polo, między innymi Marcina Millera z zespołu Boys oraz Sławomira Świerzyńskiego z Bayer Full. Największą gwiazdą był oczywiście sam Martyniuk.

 Zenek: plakat filmu o Zenku Martyniuku wyśmiany. Plagiat "Bohemian Rhapsody"? [FOTO]

Zenek: Zenom Martyniuk z mamą i żoną na premierze filmu

Zenon Martyniuk na premierze "Zenka" brylował i wyraźnie cieszył się z filmu o sobie. Piosenkarz pojawił się na imprezie nie tylko z żoną Danusią, ale też ukochaną mamą. Piosenkarz chętnie pozował na ściance w otoczeniu bliskich. 

Zenek zachwalał pracę całej ekipy pracującej nad filmem o jego życiu. Podkreślił jednak, że obraz nie jest w stu procentach biografią, a niektóre wątki zostały dodane, by nadać produkcji dynamiki.

- Film trzeba było trochę podrasować, żeby było bardziej dynamicznie. Scenarzyści dopisali zatem kilka dodatkowych wątków. Jest więc między innymi scena porwania Daniela. To zdarzenie, które na szczęście w życiu mojej rodziny nigdy nie miało miejsca. Jestem przygotowany, że ludzie będą porównywać, doszukiwać się, co było naprawdę, a co zostało zmyślone - zdradził Martyniuk.

Czas pokaże, czy "Zenek" podbije polskie kina.

Zenek premiera filmu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS
Zenon Martyniuk z żoną
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS
Zenek Martyniuk
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS
Zagłosuj

Wybuerasz się na "Zenka"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF