Zamknij

Zenon Martyniuk bohaterem gry komputerowej? "Wprowadzał swoje uwagi"

Maciej Friedrich
29.01.2020 14:54
Zenon Martyniuk bohaterem gry komputerowej? "Wprowadzał swoje uwagi"
fot. Instagram:@zenon_martyniuk_fanpage

Zenon Martyniuk, przez wiele osób nazywany "królem disco polo" , to prawdziwy fenomen. Rozchwytywany gwiazdor został bohaterem filmu, a niedługo ma pojawić się w grze komputerowej. Produkcja ma być promowana za granicą.

Zenon Martyniuk prawdopodobnie sam nie spodziewał się, że odniesie tak spektakularny sukces. Niespodziewane "odrodzenie" disco polo spowodowało, że Zenek stał się jednym z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Nic dziwnego, że ruszyła prawdziwa biznesowa machina wykorzystująca wizerunek Martyniuka.

"Król disco polo" znalazł się na puszce napoju energetycznego, w sklepach można kupić jego biografię, a 14 lutego do kin wejdzie film o Zenku. Wydawać by się mogło, że Martyniuk nie może pojawić się już nigdzie. Okazuje się jednak, że pamięta o nim nawet rynek elektronicznej rozrywki.

 Zenek Martyniuk i jego zachcianki przed koncertami. Lista wymagań króla disco polo

Zenon Martyniuk w grze komputerowej. Powstanie gra o "królu disco polo"

Jak informuje "Super Express", Zenon Martyniuk pojawi się w grze komputerowej. Produkcja twórców "Pudzianatora" miała zostać ujawniona podczas Londyńskich targów.

- Zenon Martyniuk to najbardziej rozpoznawalna gwiazda disco polo w Polsce. Można już o nim mówić, że to fenomen. Jego piosenki są hitami, ludzie go uwielbiają, o czym świadczy, chociażby oglądalność benefisu pokazanego w TVP czy widownia, która obejrzała jego występ sylwestrowy w telewizji. Jeśli chodzi o grę, to artysta brał aktywny udział w jej powstawaniu na każdym jej etapie. Wprowadzał swoje uwagi. Będzie to gra dostępna zarówno w internecie, jak i stacjonarnie, w której pojawią się także piosenki Martyniuka - zdradza źródło dziennika.

Gracze mają posłuchać utworów "Przez twe oczy zielone" i "Przekorny los". Nie wiadomo jeszcze, jaki gatunek gier reprezentować będzie produkcja, której bohaterem zostanie Martyniuk.

 Zenek: Nowy plakat filmu o Martyniuku. Internauci rozczarowani: "Totalne dno"

Zagłosuj

Chciałbyś/chciałabyć zagrać w grę o Zenku?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF