Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zenon Martyniuk zostanie dziadkiem. Kiedy poród? Jakiej płci będzie dziecko?

10.10.2018 10:50

W sobotę, 6 października Zenon Martyniuk doskonale bawił się na hucznym weselu swojego syna. Jednak to nie jedyne ważne wydarzenie w życiu gwiazdora disco polo. W rozmowie z „Super Expressem” Zenon zdradził, że zostanie dziadkiem.

Zenon Martyniuk zostanie dziadkiem. Kiedy poród? Jakiej płci będzie dziecko? fot. Instagram:@zenon_martyniuk_fanpage

W sobotę, 6 października odbył się jeden z głośniejszych ślubów krajowego show-biznesu. Niekwestionowana gwiazda disco polo, Zenek Martyniuk, z dumą oglądał swojego syna przed ołtarzem. Daniel postanowił związać się ślubną przysięgą z 19-letnią Eweliną Golczyńską. Na hucznym weselu bawiło się około 250 gości, a para młoda otrzymała bardzo kosztowne prezenty, między innymi samochód o wartości ponad 400 tysięcy złotych. Sam Martyniuk wyglądał na bardzo szczęśliwego i świetnie bawił się przez całą imprezę. Okazuje się, że gwiazdor ma więcej powodów do radości. Jak podaje „Super Express”, Zenon zostanie dziadkiem.

Zenek Martyniuk fot. Instagram:@zenon_martyniuk_fanpage

Syn Zenona Martyniuka zostanie ojcem

Jeszcze przed ślubem media spekulowały, że Ewelina może być z Danielem w ciąży. Nikt jednak nie komentował pojawiających się plotek. Jako pierwszy informację o ciąży zdradził „Super Expressowi” Marek Gwiazdowski z zespołu MIG:

– Wiem, że szykuje się rewolucja w rodzinie Zenka i Danusi i że oboje są bardzo szczęśliwi! Jestem pewien, że będą wspaniałymi dziadkami. Daniel to ich jedyny syn, oczko w głowie Danusi i kopia Zenka. Ma taki sam temperament jak on, jest bardzo skromny i sympatyczny. Jeśli jego córka odziedziczy wszystkie te cechy, weźmie trochę z babci i z dziadka, będzie cudowną dziewczynką. Moje gratulacje!

Wypowiedź Gwiazdowskiego zdradza więc także, jaka będzie płeć dziecka. Co ważne, sam Martyniuk w rozmowie z dziennikiem potwierdził, że niedługo na świecie pojawi się jego wnuczka.

– Życzę im dużo miłości i wytrwałości. Mam nadzieję, że będą się kochać i szanować tak samo jak my z Danusią. W przyszłym roku będę dziadkiem.

„Super Express” informuje także, że dziecko ma przyjść na świat w okolicach lutego 2019, a rodzice planują nadać córce imię Zosia. Jeśli termin porodu jest prawidłowy, oznacza to, że w dniu ślubu Ewelina była w piątym miesiącu ciąży.

RadioZET.pl/se.pl/MF

Oceń