Zamknij

Zenon Martyniuk zostanie dziadkiem. Kiedy poród? Jakiej płci będzie dziecko?

Redakcja
10.10.2018 10:50
Zenon Martyniuk zostanie dziadkiem. Kiedy poród? Jakiej płci będzie dziecko?
fot. Instagram:@zenon_martyniuk_fanpage

W sobotę, 6 października Zenon Martyniuk doskonale bawił się na hucznym weselu swojego syna. Jednak to nie jedyne ważne wydarzenie w życiu gwiazdora disco polo. W rozmowie z „Super Expressem” Zenon zdradził, że zostanie dziadkiem.

W sobotę, 6 października odbył się jeden z głośniejszych ślubów krajowego show-biznesu. Niekwestionowana gwiazda disco polo, Zenek Martyniuk, z dumą oglądał swojego syna przed ołtarzem. Daniel postanowił związać się ślubną przysięgą z 19-letnią Eweliną Golczyńską. Na hucznym weselu bawiło się około 250 gości, a para młoda otrzymała bardzo kosztowne prezenty, między innymi samochód o wartości ponad 400 tysięcy złotych. Sam Martyniuk wyglądał na bardzo szczęśliwego i świetnie bawił się przez całą imprezę. Okazuje się, że gwiazdor ma więcej powodów do radości. Jak podaje „Super Express”, Zenon zostanie dziadkiem.

Zenek Martyniuk
fot. Instagram:@zenon_martyniuk_fanpage

Syn Zenona Martyniuka zostanie ojcem

Jeszcze przed ślubem media spekulowały, że Ewelina może być z Danielem w ciąży. Nikt jednak nie komentował pojawiających się plotek. Jako pierwszy informację o ciąży zdradził „Super Expressowi” Marek Gwiazdowski z zespołu MIG:

– Wiem, że szykuje się rewolucja w rodzinie Zenka i Danusi i że oboje są bardzo szczęśliwi! Jestem pewien, że będą wspaniałymi dziadkami. Daniel to ich jedyny syn, oczko w głowie Danusi i kopia Zenka. Ma taki sam temperament jak on, jest bardzo skromny i sympatyczny. Jeśli jego córka odziedziczy wszystkie te cechy, weźmie trochę z babci i z dziadka, będzie cudowną dziewczynką. Moje gratulacje!

Wypowiedź Gwiazdowskiego zdradza więc także, jaka będzie płeć dziecka. Co ważne, sam Martyniuk w rozmowie z dziennikiem potwierdził, że niedługo na świecie pojawi się jego wnuczka.

– Życzę im dużo miłości i wytrwałości. Mam nadzieję, że będą się kochać i szanować tak samo jak my z Danusią. W przyszłym roku będę dziadkiem.

„Super Express” informuje także, że dziecko ma przyjść na świat w okolicach lutego 2019, a rodzice planują nadać córce imię Zosia. Jeśli termin porodu jest prawidłowy, oznacza to, że w dniu ślubu Ewelina była w piątym miesiącu ciąży.

RadioZET.pl/se.pl/MF