Zamknij

Zielińska o tym, dlaczego chciała schudnąć po ciąży

Redakcja
07.03.2018 12:45
Katarzyna Zielińska
fot. Mariusz Grzelak/REPORTER/EAST NEWS

Po drugiej ciąży Katarzyna Zielińska bardzo szybko wróciła do wcześniejszej sylwetki. Aktorka na łamach jednego z tygodników wyjaśniła, dlaczego chudnięcie po porodzie jest dla niej bardzo ważne.

Katarzyna Zielińska w grudniu 2017 roku doczekała się drugiego dziecka. Od porodu minęły dopiero trzy miesiące, ale aktorce już udało się wrócić do wagi sprzed ciąży. Zielińska zapewnia jednak, że nie chodzi jej wcale o wygląd. Przyznaje, że  rywalizacja „na sylwetki” z koleżankami z show-biznesu jej nie interesuje, a motorem do dbania o siebie jest po prostu zdrowie.

Jak przyznała w wypowiedzi dla „Twojego Imperium”, odchudza się w racjonalny i zdrowy sposób i jeśli ma ochotę, to nie odmawia sobie nawet kalorycznych dań. „Nie umartwiam się, słucham swojego organizmu, wiem, co mi służy, a co nie służy. Uważam, że lepiej zjeść hamburgera z przyjemnością niż kaszę z warzywami w smutku i poczuciu winy. Wczoraj zjadłam pizzę na kolację, więc nie jest tak, że liście sałaty popijam wodą”.

Aktorka pochwaliła też kobiety, które po porodzie dążą do poprawy swojego wyglądu. „Całym sercem jestem z kobietami, które są zmotywowane, żeby szybko wrócić do formy. Przecież tu nie chodzi o ładny wygląd, tylko o zdrowie i kondycję, które trzeba mieć przy małym dziecku. Nie rozumiem, jak można krytykować młode mamy za to, że chcą świetnie wyglądać. Przecież to jest naprawdę super!” — powiedziała.

RadioZET.pl/SA