Zamknij

"Złomowisko PL": powstaje odcinek specjalny o Marku "Krzykaczu" Pawłowskim

15.01.2021 11:10
Marek "Krzykacz" Pawłowski
fot. Facebook:@Zlomowisko PL

Marek "Krzykacz" Pawłowski z programu "Złomowisko PL" zmarł niespodziewanie w wieku 47 lat. Twórcy serialu przygotowują specjalny odcinek, w którym bohaterowie będą wspominali pruszkowskiego złomiarza. Kiedy emisja? 

Marek "Krzykacz" Pawłowski był bohaterem programu "Złomowisko PL" emitowanego w Discovery Channel. Lubiany "Król Złomu" zmarł w sylwestrowy wieczór w wieku 47 lat. Według nieoficjalnych doniesień przyczyną zgonu był wylew. 

8 stycznia rodzina i przyjaciele pożegnali Marka Pawłowskiego podczas uroczystości pogrzebowej w Pruszkowie. Wcześniej udało się zebrać sporą sumę w sieci, która zostanie przeznaczona na zakup nagrobka i wsparcie rodziny.

Finał zbiórki na pogrzeb Marka "Krzykacza" Pawłowskiego. W ciągu doby zebrano imponującą kwotę

Złomowisko PL: Marek "Krzykacz" Pawłowski upamiętniony w specjalnym odcinku 

Śmierć Krzykacza była szokiem dla widzów i przyjaciół, a także ekipy "Złomowiska PL" współpracującej z Markiem od wielu lat. Twórcy programu postanowili nakręcić specjalny odcinek ku pamięci Marka Pawłowskiego, w którym bohaterowie będą wspominali zmarłego złomiarza. 

Powstaje odcinek, w którym bohaterowie serii wspominają Marka Krzykacza. Będziemy Was informować o dacie emisji. A Wy, macie swoje ulubione wspomnienia z Mareczkiem? - czytamy na facebookowym profilu "Złomowiska PL".

Producenci otrzymali mnóstwo wiadomości od fanów, by zrealizować specjalne wydanie programu. 

Mieliśmy od Was bardzo dużo próśb, aby zrobić odcinek "Złomowisko PL", w którym bohaterowie serii będą wspominać Krzykacza, odcinek, w którym powrócimy myślami do scen melancholijnych, jak i tych zabawnych. W końcu Marek Pawłowski był, można rzec, naturalnie urodzonym, unikalnym komikiem. Przede wszystkim był autentyczny, ponieważ poza kamerami zachowywał się tak samo jak przy realizacji odcinków. Niech to będzie trybut dla "Króla Złomu", któremu tej korony już chyba nikt nigdy nie odbierze... - przekazano w komunikacie. 

Data emisji specjalnego odcinka "Złomowiska PL" o Marku Pawłowskim na razie nie została podana.

Złomowisko PL: Dramat bohatera serialu. Ruszyła zbiórka na pomoc dla Edka