Zamknij

Złota Piłka 2021: Lewandowscy pozują z Zendayą i Tomem Hollandem. Internauci zachwyceni Anią [FOTO]

30.11.2021 16:32
Robert i Anna Lewandowscy
fot. AP/Associated Press/East News

Anna i Robert Lewandowscy byli gwiazdami plebiscytu Złotej Piłki 2021. Na ściance pozowali między innymi z gwiazdami Hollywood Zendayą i Tomem Hollandem. Internauci nie kryli zachwytu nad Anią, która w wieczorowej sukni prezentowała się zjawiskowo.

Robert Lewandowski na dobre zapisał się w historii światowego sportu. Reprezentant piłkarskiej kadry Polski oraz gwiazdor klubu Bayern Monachium uznawany jest za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie i nie musi czuć respektu nawet przed tak wielkimi nazwiskami jak Messi czy Ronaldo. Napastnik niezmiennie imponuje formą, ogromną liczbą zdobytych bramek oraz wspaniałymi zagraniami. Nic dziwnego, że w plebiscycie Złotej Piłki, jednego z najbardziej prestiżowych piłkarskich wyróżnień, "Lewy" był zdecydowanym faworytem. Niestety, nieoczekiwanie przegrał z Leo Messim i zajął drugie miejsce, co wywołało falę krytyki oburzonych fanów. Robert mógł jednak pochwalić się nagrodą dla najlepszego napastnika na świecie.

Sportowiec na uroczystą galę wybrał się rzecz jasna z ukochaną żoną. Anna Lewandowska, która sama robi wielką karierę, stara się zawsze znaleźć czas by wesprzeć małżonka. Tym razem nie tylko trzymała kciuki, ale także towarzyszyła na czerwonym dywanie i pozowała do zdjęć na ściance. Napastnik Bayernu był wielką gwiazdą, nic zatem dziwnego, że zdjęcia z nim robiły sobie inne gwiazdy. Wśród nich znaleźli się doskonale znani z hollywoodzkich hitów Tom Holland i Zendaya. Wspólnie wystąpili w kasowym przeboju "Spider-Man: Homecoming". Jednak tym razem oczy świata były zwrócone nie na nich, ale na polską parę. 

Anna Lewandowska zachwyciła na gali Złotej Piłki. Przyćmiła Zendayę i Toma Hollanda?

Anna Lewandowska z pewnością jeszcze długo będzie wspominana, po tym, jak zaprezentowała się u boku męża na gali Złotej Piłki 2021. W czarnej sukni Dolce&Gabbana prezentowała się zjawiskowo, co nie umknęło uwadze internautów. W sieci bez trudu można znaleźć pełne komplementów komentarze. Sama trenerka pochwaliła się zdjęciem z Zendayą i Tomem na swoim profilu na Instagramie.

- Nasza piękna Ania. Wyglądaliście bosko. Klasa.

- Anula wygląda zachwycająco, klasa, szyk, piękno.

- Pani Ania bardzo ładnie się prezentowała. Dobry makijaż. Nie jest, "zmalowana",  jak np. żona Messiego.

- We właściwym miejscu : pięknie, a Ty Aniu, jak gwiazda filmowa - czytamy.

Trzeba przyznać, że "Lewi" sporo zainwestowali w to, żeby prezentować się imponująco. Jak informuje portal Pudelek, kreacje miały kosztować 25 tysięcy złotych, a biżuteria Ani drugie tyle.