Zamknij

Zmarnowana Rozenek pozuje z Heniem i prosi o pomoc. Odezwała się Anna Lewandowska

24.06.2020 14:30
Małgorzata Rozenek z synem Henrykiem
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek niedawno urodziła syna. Mały Henio już daje jej popalić. Po nieprzespanej nocy żona Radosława Majdana poprosiła fanki o radę. W sukurs przyszła znawczyni tematu, Anna Lewandowska. 

Małgorzata Rozenek od dwóch tygodni na nowo poznaje blaski i cienie macierzyństwa. Dokładnie 10 czerwca urodził się Henryk, jej pierwsze dziecko ze związku z Radosławem Majdanem. Chłopiec przyszedł na świat o godzinie 6:35, ważąc 3900 g i mierząc 58 cm. Dumny tata natychmiast pochwalił się maluchem na Instagramie. Od tamtej pory Majdanowie regularnie zamieszczają zdjęcia Henia, nie zasłaniając mu twarzy.

Syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana za każdym razem wzbudza zachwyt obserwatorów. Pod każdą sesją wywiązują się dysputy, do kogo bardziej podobny jest Henio. W Dniu Ojca tę kwestię raz na zawsze rozwiązał Radosław Majdan. - Mieć synka to wielkie szczęście, a jeszcze tak podobnego do siebie, to więcej niż spełnienie marzeń - napisał nieskromnie pod uroczą fotografią z synem. Małgorzata Rozenek również nie unika pokazywania się fanom po porodzie. Wprawdzie gospodyni "Projektu Lady" narzeka na przemęczenie i brak czasu, ale nawet w takim stanie prezentuje się nadzwyczajnie. 

Małgorzata Rozenek zmęczona macierzyństwem? Internauci nie dowierzają [FOTO]

Małgorzata Rozenek pyta, czy można pić kawę w ciąży. Co na to Anna Lewandowska?

Do tej pory na Instagramie Małgorzaty Rozenek pojawiały się same radosne widoki. Aż w końcu pojawił się dowód na to, że mimo statusu gwiazdy, "perfekcyjna pani domu" również boryka się z bolączkami przeciętnej mamy. Rozenek opublikowała zdjęcie zrobione po zarwanej nocy. W piżamie, z drzemiącym Heniem na rękach zasłaniała zmęczoną twarz ręką. 

Kawę, kroplówkę. Błagam, powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł - zapytała na Instagramie. 

Z pomocą wyczerpanej celebrytce ruszył tabun matek, w tym doświadczona koleżanka z branży, Anna Lewandowska. Trenerka sama od miesiąca odczuwa skutki wstawania do kilkutygodniowej Laury. Szefowa Healthy Plan by Ann podsunęła Małgorzacie ekspercki artykuł na jej blogu. 

Gosiu pisałam o tym na blogu. Można, ale w odpowiedniej ilości. Znam temat napisała. 

A zaraz poczytam, jak uda mi się otworzyć chociaż jedno oko - odparła Gosia. 

Pijesz kawę, będąc w ciąży? Twoje dziecko może mieć... nadwagę!

Posłuchaj podcastu