Zamknij

Żmuda Trzebiatowska pokazała ciążowy brzuszek

Redakcja
26.06.2017 08:59
Żmuda Trzebiatowska pokazała ciążowy brzuszek
fot. ons.pl

Marta Żmuda Trzebiatowska dotychczas nie komentowała plotek o ciąży. Ale teraz już wiadomo: piękna aktorka i jej mąż Kamil Kula spodziewają się pierwszego dziecka.

Od jakiegoś czasu Marta Żmuda Trzebiatowska rezygnowała z bankietów i nie pojawiała się publicznie, co tylko podsycało plotki o tym, że gwiazda spodziewa się dziecka. I rzeczywiście: Marta po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowała brzuszek na premierze sztuki „Otwarcie sezonu" w Teatrze Kwadrat, w którym jedną z głównych ról gra jej mąż Kamil Kula.

Marta pokazała widoczny ciążowy brzuszek, którego nie zdołała ukryć pod luźną białą sukienką polskiej marki Laurelle. Trzeba przyznać, że stan błogosławiony bardzo Marcie służy. I choć na premierze pojawiło się mnóstwo innych gwiazd, to właśnie zjawiskowa przyszła mama była gwiazdą wydarzenia.

Przypomnijmy, że Marta Żmuda Trzebiatowska wzięła ślub we wrześniu 2015 roku. Jej mężem został Kamil Kula – też aktor, znany między innymi z seriali „Singielka" czy „Przyjaciółki". Para ukrywała ślub przed mediami, choć kilka zdjęć z uroczystości trafiło do kolorowych magazynów.

EN_01265413_0035

RadioZET.pl/SI