Zamknij

Znajdź piłkę do „nogi” pomiędzy pandami. Zagadka przed finałem MŚ 2018!

Redakcja
13.07.2018 12:40
znajdź piłkę pośród pand
fot. Instagram

Gergely Dudas, zwany Dudolfem, to rysownik i autor książki „Book of Hidden Things” („Książka ukrytych rzeczy”) z rysunkami, na których trzeba odnaleźć schowany tam element. Co pewien czas publikuje w sieci swój kolejny obrazek. Była już grafika z pandą pomiędzy bałwankami, słonikiem wśród serduszek czy lizakiem pośród lodów. Teraz dla fanów swoich rysunkowych zagadek przygotował coś specjalnie na finał mundialu w Rosji.

Najnowsza rysunkowa zagadka Dudolfa polega na odnalezieniu piłki ukrytej pomiędzy pandami. Sprawdź swoją spostrzegawczość!

Udało się? Jeśli tak – gratulujemy! Jeśli nie – cóż, piłka tam naprawdę jest, ale zadanie jest bardzo trudne. Jeśli nie chcesz się poddawać – szukaj dalej. W każdej chwili możesz sprawdzić rozwiązanie. Tradycyjnie daj nam znać, czy odnalazłeś ukryty element.

Piłka jest tutaj - poznaj rozwiązanie zagadki

Zagłosuj

Udało Ci się znaleźć piłkę?

Liczba głosów:

Jeśli masz ochotę na sprawdzenie swojej spostrzegawczości na innych rysunkach Dudolfa, odwiedź jego profil w mediach społecznościowych lub po prostu zobacz wcześniej prezentowane przez nas obrazki stworzone przez rysownika na różne okazje.

Idealne na upał: Znajdź lizaka pośród lodów

Dla zakochanych: Wśród serduszek ukrył się słoń

Coś z innej beczki: Ile widzisz trójkątów?

A fanom piłki nożnej przypominamy, że finał mundialu 2018 już wkrótce. Sprawdź, kiedy i gdzie transmisja z finału Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej!

RadioZET.pl/SA