Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Znajdź piłkę do „nogi” pomiędzy pandami. Zagadka przed finałem MŚ 2018!

13.07.2018 12:40

Gergely Dudas, zwany Dudolfem, to rysownik i autor książki „Book of Hidden Things” („Książka ukrytych rzeczy”) z rysunkami, na których trzeba odnaleźć schowany tam element. Co pewien czas publikuje w sieci swój kolejny obrazek. Była już grafika z pandą pomiędzy bałwankami, słonikiem wśród serduszek czy lizakiem pośród lodów. Teraz dla fanów swoich rysunkowych zagadek przygotował coś specjalnie na finał mundialu w Rosji.

znajdź piłkę pośród pand fot. Instagram

Najnowsza rysunkowa zagadka Dudolfa polega na odnalezieniu piłki ukrytej pomiędzy pandami. Sprawdź swoją spostrzegawczość!

Udało się? Jeśli tak – gratulujemy! Jeśli nie – cóż, piłka tam naprawdę jest, ale zadanie jest bardzo trudne. Jeśli nie chcesz się poddawać – szukaj dalej. W każdej chwili możesz sprawdzić rozwiązanie. Tradycyjnie daj nam znać, czy odnalazłeś ukryty element.

Piłka jest tutaj - poznaj rozwiązanie zagadki

Zagłosuj

Udało Ci się znaleźć piłkę?

Jeśli masz ochotę na sprawdzenie swojej spostrzegawczości na innych rysunkach Dudolfa, odwiedź jego profil w mediach społecznościowych lub po prostu zobacz wcześniej prezentowane przez nas obrazki stworzone przez rysownika na różne okazje.

Idealne na upał: Znajdź lizaka pośród lodów

Dla zakochanych: Wśród serduszek ukrył się słoń

Coś z innej beczki: Ile widzisz trójkątów?

A fanom piłki nożnej przypominamy, że finał mundialu 2018 już wkrótce. Sprawdź, kiedy i gdzie transmisja z finału Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej!

RadioZET.pl/SA

Oceń