Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Znamy płeć dziecka Joanny Kulig. Czy gwiazda „Zimnej wojny” urodzi chłopca, czy dziewczynkę?

15.10.2018 14:29

Joanna Kulig pod koniec września potwierdziła informację, że jest w ciąży. Fani aktorki zastanawiali się, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Magazynowi „Flesz” udało się porozmawiać ze znajomą Joanny, która zdradziła płeć dziecka.

Znamy płeć dziecka Joanny Kulig. Czy gwiazda „Zimnej wojny” urodzi chłopca, czy dziewczynkę? fot. Instagram:@joannakulig_official

Joanna Kulig to jedno z aktorskich odkryć ostatnich lat. Rola w filmowym hicie „Zimna Wojna” przyniosła jej ogromny rozgłos, a krytycy z całego świata zachwycają się jej talentem. Według ekspertów obraz ma bardzo duże szanse na zdobycie statuetki Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny. Od 28 września widzowie mogą oglądać Kulig także w kontrowersyjnym „Klerze” Wojciecha Smarzowskiego, w którym wciela się w postać Hanny Tomali, kochanki jednego z księży. Prywatnie Joanna od 2009 roku jest w związku małżeńskim z reżyserem i scenarzystą Maciejem Bochniakiem. Pod koniec września aktorka potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Z tego powodu miała odmówić udziału w Festiwalu Filmowym w Gdyni oraz Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku.

Znajoma Joanny Kulig zdradziła płeć dziecka aktorki

Kiedy Kulig poinformowała, że nie mogła pojawić się na festiwalach ze względu na badania związane z ciążą, fani aktorki zaczęli zastanawiać się, czy zna płeć dziecka. Było to bardzo prawdopodobne, ponieważ sama Joanna poinformowała, że poród planowany jest jeszcze w tym roku.

Jak informuje „Flesz”, znajoma aktorki zdradziła płeć dziecka Kulig w jednej z rozmów z magazynem.

– Asia czuje się dobrze i spodziewa się chłopca – poinformowała.

Joanna często podkreśla, że jej małżeństwo jest wyjątkowo udane i czuje się szczęśliwa u boku męża. Pozostaje życzyć jej, by mogła cieszyć się ze zdrowego synka.

RadioZET.pl/MF

Oceń