Zamknij

Znamy płeć dziecka Joanny Kulig. Czy gwiazda „Zimnej wojny” urodzi chłopca, czy dziewczynkę?

Redakcja
15.10.2018 14:29
Znamy płeć dziecka Joanny Kulig. Czy gwiazda „Zimnej wojny” urodzi chłopca, czy dziewczynkę?
fot. Instagram:@joannakulig_official

Joanna Kulig pod koniec września potwierdziła informację, że jest w ciąży. Fani aktorki zastanawiali się, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Magazynowi „Flesz” udało się porozmawiać ze znajomą Joanny, która zdradziła płeć dziecka.

Joanna Kulig to jedno z aktorskich odkryć ostatnich lat. Rola w filmowym hicie „Zimna Wojna” przyniosła jej ogromny rozgłos, a krytycy z całego świata zachwycają się jej talentem. Według ekspertów obraz ma bardzo duże szanse na zdobycie statuetki Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny. Od 28 września widzowie mogą oglądać Kulig także w kontrowersyjnym „Klerze” Wojciecha Smarzowskiego, w którym wciela się w postać Hanny Tomali, kochanki jednego z księży. Prywatnie Joanna od 2009 roku jest w związku małżeńskim z reżyserem i scenarzystą Maciejem Bochniakiem. Pod koniec września aktorka potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Z tego powodu miała odmówić udziału w Festiwalu Filmowym w Gdyni oraz Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku.

Znajoma Joanny Kulig zdradziła płeć dziecka aktorki

Kiedy Kulig poinformowała, że nie mogła pojawić się na festiwalach ze względu na badania związane z ciążą, fani aktorki zaczęli zastanawiać się, czy zna płeć dziecka. Było to bardzo prawdopodobne, ponieważ sama Joanna poinformowała, że poród planowany jest jeszcze w tym roku.

Jak informuje „Flesz”, znajoma aktorki zdradziła płeć dziecka Kulig w jednej z rozmów z magazynem.

– Asia czuje się dobrze i spodziewa się chłopca – poinformowała.

Joanna często podkreśla, że jej małżeństwo jest wyjątkowo udane i czuje się szczęśliwa u boku męża. Pozostaje życzyć jej, by mogła cieszyć się ze zdrowego synka.

RadioZET.pl/MF