Zamknij

Znany aktor ożenił się w tajemnicy! Kim jest jego nowa żona?

Redakcja
25.01.2018 15:06
Jan Nowicki ślub
fot. ons.pl

Jan Nowicki 5 listopada obchodził swoje 78. urodziny. Dotąd statusem żonatego cieszył się przez sześć lat swojego życia. Jak widać, postanowił to zmienić i drugi raz zawrzeć związek małżeński. Kim jest jego wybranka?

Aktor Jan Nowicki był już raz żonaty. Przez sześć lat, w latach 2009-2015 związany był z Małgorzatą Potocką (dla której był czwartym już mężem). Po rozwodzie deklarował, że nie ma zamiaru więcej wiązać się z kobietami, jednak najwyraźniej znalazła się taka, która zdobyła jego zaufanie. Kim jest druga żona Jana Nowickiego? To jego asystentka, Anna Kondratowicz. Choć ślub zawarty został już w 2016 roku, to dopiero teraz gwiazdor postanowił się do tego przyznać.

W rozmowie z magazynem „Pani” zdradził, że ceremonia odbyła się w Namysłowie. „Tam spotkaliśmy świetnego gościa, Julka Kruszyńskiego, burmistrza, którego poprosiłem: «Zrób nam tutaj ślub, o którym się nikt nie dowie»”. Kruszyński rzeczywiście zadbał o wszystko i o ślubie nie wiedzieli nawet pracownicy urzędu.

Informacja o zaślubinach jest zaskoczeniem zarówno dla fanów artysty, jak i jego bliskich. Jak informuje „Super Express”, Halina Mlynkova, która była synową aktora, nie kryła zdziwienia. Podobnie była żona Nowickiego, która o ślubie dowiedziała się od dziennikarzy SE. Potocka może mieć jeszcze większe powody do zdziwienia. Aktor, któremu niegdyś zarzucała, że nie chce się ruszyć z domu w Krzewencie pod Kowalem, postanowił ten dom porzucić. Teraz mieszka w Kielcach. Przyznaje, że kiedy wyjeżdża z Krakowa, odczuwa ulgę.

„Gdy wyjeżdżam z Krakowa, towarzyszy mi uczucie ulgi, ale głównie z tego powodu, że obok mnie siedzi ona — ktoś, kogo mam nadzieję trzymać za rękę wtedy, kiedy poczuję ten prawdziwy i ostatni chłód” — powiedział.

Pozostaje nam zatem pogratulować szczęśliwym małżonkom.

RadioZET.pl/SA