Zamknij

Znany piłkarz wziął gejowski ślub. Para ma dwójkę dzieci. „Nie ma lepszego człowieka”

Maciej Friedrich
04.12.2019 11:45
Znany piłkarz wziął gejowski ślub. Para ma dwójkę dzieci. „Nie ma lepszego człowieka”
fot. Instagram:@robbierogers

Robbie Rogers, znany amerykański piłkarz, obchodził drugą rocznicę ślubu ze swoim wybrankiem. Para doczekała się dwójki dzieci urodzonych przez surogatkę. Z okazji rocznicy Robbie opublikował w sieci wzruszający wpis. 

Robbie Rogers to popularny amerykański piłkarz, który niedawno zakończył sportową karierę. Był gwiazdą klubu Columbus Crew, z powodzeniem występował w reprezentacji Stanów Zjednoczonych. Występował w pucharze CONCACAF 2009, został także powołany do szerokiej kadry na Mundial 2010. 

W 2013 roku sportowiec zdecydował się na ujawnienie swojej homoseksualnej orientacji. W tym samym roku Rogers zaczął spotykać się ze swoim obecnym mężem, producentem telewizyjnym Gregiem Berlantim. Para doczekała się dwójki dzieci, które urodziła dla nich surogatka. Mężczyźni świętowali drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji były piłkarz opublikował w sieci wzruszający wpis. 

Brazylia: Urodziła homoseksualnemu synowi... swoje wnuki
 

Znany piłkarz świętuje drugą rocznicę ślubu z mężczyzną. Para ma dwójkę dzieci

Na swoim profilu na Instagramie Robbie Rogers opublikował post z okazji drugiej rocznicy ślubu. 

Dzisiaj nasza druga rocznica. A ja pozostaję całkowicie zauroczony i zakochany w Gregu Berlantim, nawet bardziej niż w dniu, w którym powiedziałem „tak”, nie ma lepszego człowieka na świecie – czytamy w poście.

Również Berlanti opublikował na Instagramie post, w którym składa mężowi życzenia z okazji rocznicy. 

Rolnik szuka żony: Krystyna bierze lesbijski ślub. Zdradziła szczegóły

RadioZET.pl/MF