Zamknij

Znany prezenter pokazał swoje zdjęcie z młodości. Poznasz, kto to?

Redakcja
14.05.2018 12:39
Tomasz Kammel jako 16-latek
fot. Instagram

Znany prezenter zaskoczył swoich fanów w sieci zdjęciem z czasów swojej młodości. Gwiazdor opublikował fotkę z okresu, kiedy jeszcze był nastolatkiem. Fani zwrócili uwagę na jego stylizację.

- Białe skarpety i garnitur :) tylko jedno pokolenie to zrozumie  - tak jeden z internautów komentuje nowy post Tomasza Kammela. Na czarno-białej fotce, którą prezenter opublikował na Instagramie (zestawiona została ze zdjęciem aktualnym) widać uśmiechniętego nastolatka z bujną czupryną. Jak prezenter sam przyznaje, dziś, mając 46 lat, wygląda młodziej niż jako 16-latek.

- Ten sam dom, ten sam słup. 30 lat różnicy. Gdyby sądzić po stroju, to na zdjęciu z kiełbą jestem młodszy - napisał Kammel. No właśnie - da się poznać, kto jest na tym zdjęciu?

Niektórzy komentujący stwierdzili, że "nic się nie zmieniło". Inni dodają, że "im dalej w latach, tym lepiej". Rzeczywiście trudno jest powiedzieć, by upływający czas bardzo odcisnął piętno na twarzy prezentera. Ktoś zauważa, że Kammel na zdjęciu sprzed 30 lat stylizował się na starszego, a obecnie chce się odmłodzić. Inny komentujący dodaje:

- Zawsze mówię ze ten Kammel to ma jakiś wolniejszy zegar życiowy - starzeje się 100 razy wolniej od reszty ludzi!

Zgadzacie się?

RadioZET.pl/SA