Zamknij

Zniewolona 3: w kolejnej części serialu zabraknie ulubionego bohatera widzów

Judyta Wanicka
25.09.2019 16:12
Serial "Zniewolona"
fot. archiwum TVP

Serial "Zniewolona" doczeka się trzeciego sezonu. Ukraińska produkcja o losach pięknej Kateriny Wierbickiej powróci na ekrany TVP. Niestety w trzeciej części widzowie nie zobaczą już ukochanego głównej bohaterki, Aloszy, w którego wcielał się przystojny Aleksiej Jarowenko. Smutną informacje potwierdziła scenarzystka serialu.

"Zniewolona" to ukraiński serial kostiumowy emitowany w telewizyjnej Jedynce. Losy pięknej chłopki Kateriny Wierbickiej przez dwa sezony śledziła rekordowa liczba widzów. Serial zyskał w Polsce tak dużą popularność, że drugą część wyemitowano w TVP wcześniej niż w telewizji ukraińskiej. Aktorzy wcielający się w główne role stali się ulubionymi gwiazdami widzów, a Katarina Kowalczuk została nawet zaproszona do Polski.

Zniewolona 3: Aleksiej Jarowenko nie wróci do serialu

Niedawno potwierdzono informacje, że powstanie trzecia część "Zniewolonej". Według najnowszych doniesień widzowie mogą spodziewać się gruntownych zmian w obsadzie. Na razie nie potwierdzono, czy Katię Wierbicką dalej będzie grała Katerina Kowalczuk. Pewne jest jednak, że w trzeciej części "Zniewolonej" zabraknie ukochanego bohatera widzów, Aloszy (Aleksiej Jarowenko).

Na Ukrainie właśnie zakończyła się emisja drugiego sezonu serialu "Zniewolona". Fani byli ciekawi, co wydarz się trzeciej części, nad którą już pracuje scenarzystka Talia Prostajecka. Niestety fanów przystojnego Aleksieja Jarowenki czeka spory zawód. Scenarzystka zdradziła, że pierwszy ukochany Katii już nie pojawi się w telenoweli. 

Każdy kto chce ożywić Aleksieja ma wielkie i dobre serce! Ale przepraszam - nie, on nie wróci - czytamy we wpisie na Facebooku.

Zniewolona
fot. vod.tvp.pl

O czym jest serial "Zniewolona"?

Serial "Zniewolona" to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Katierina Wierbicka to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie. W roli głównej występuje Katerina Kowalczuk. Ponadto na ekranie pojawiają się m.in. Aleksiej Jarowenko, Stanislav Boklan i Olha Sumska.   

Zagłosuj

Czekasz na trzecią serię "Zniewolonej"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw