Zamknij

Zoe Kravitz pochwaliła się zdjęciami ze ślubu. Wśród gości Nicole Kidman

Sylwia Wamej
03.01.2020 13:26
Zoe Kravitz
fot. Face to face/ Reporter/ East News

Zoe Kravitz w czerwcu ubiegłego roku wyszła za mąż. 30-letnia córka Lenny'ego Kravitza podzieliła się dopiero teraz zdjęciami z uroczystości. Wśród gości pojawiła się m.in. Alicia Keys i Nicole Kidman.

Zoe Kravitz pokazała zdjęcia ze ślubu. Wśród gości znane gwiazdy

Zoe Kravitz w czerwcu 2019 roku wyszła za mąż za aktora Karla Glusmana, z którym spotyka się od 2016 roku. Na weselu pojawiła się oczywiście rodzina panny młodej i przyjaciele. Nie zabrakło m.in. Denzela Washingtona, Cary Delevingne oraz Eddiego Redmayne'a. Mówi się, że przyjęcie weselne zorganizowane zostało w paryskim domu ojca Zoe.

Świeżo upieczona mężatka dopiero teraz podzieliła się z fanami zdjęciami z uroczystości. Na Instagramie opublikowała piękne, czarno-białe fotografie. Wśród sławnych gości można dostrzec m.in. Nicole Kidman i Alicię Keys. Na przyjęciu weselnym nie zabrakło również koleżanek z obsady "Wielkich kłamstewek".

Zoe Kravitz i Karl Glusman: Jak doszło do ich zaręczyn?

Zoe Kravitz i Karl Glusman zaręczyli się ze sobą w 2018 roku. W jednym z wywiadów córka Leny'ego Kravitza opowiedziała o tym, w jaki sposób doszło do zaręczyn. "Siedziałam w dresie. Chyba też byłam trochę pijana... Czułam, że jego serce tak szybko biło. Zapytałam: dobrze się czujesz? Martwiłam się o niego" - opowiadała Zoe Kravitz.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW