Zamknij

Zofia Ślotała wzięła ślub z Kamilem Haidarem. Pokazała bajeczną stylizację [FOTO]

25.09.2020 11:04
Zofia Ślotała
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Zofia Ślotała i Kamil Haidar wzięli ślub. Stylistka opublikowała zdjęcia na Instagramie. Na weselu Ślotały i Haidara bawiły się zaprzyjaźnione gwiazdy, m.in. Agnieszka Woźniak-Starak. 

Ślub Zofii Ślotały i Kamila Haidara odbył się w tajemnicy przed mediami, choć o planach pary wiadomo było od kilku miesięcy. Ostatecznie stylistka i pasjonatka mody poślubiła wokalistę zespołu Lion Shepherd 23 września. Uroczystość miała kameralny charakter, lecz wśród gości nie zabrakło gwiazd, m.in. Agnieszki Woźniak-Starak, która podzieliła się relacją ze ślubu na Instastory.

Zofia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się w sierpniu ubiegłego roku. Była dziewczyna Borysa Szyca i niedoszły szwagier Dody są razem od kilku lat. Doczekali się dwójki dzieci: córki Ranii Konstancji i syna Leona. Zofia Ślotała jest jedną z najpopularniejszych stylistek modowych w polskim show-biznesie. Stylizowała do ślubu Annę Czartoryską, pracowała przy sesjach oraz prowadziła własny cykl o modzie w "Dzień Dobry TVN". Gdy zaszła w ciążę, zajęła się prowadzeniem bloga poradniczego dla przyszłych mam. Kamil Haidar jest bratem Emila Haidara, byłego narzeczonego Dody i synem wybitnego neonatologa i posła Riada Haidara. Zawodowo zajmuje się muzyką - jest założycielem i wokalistą zespołu Lion Shepherd grającego progresywny rock. 

Zofia Ślotała pokazała zdjęcia ze ślubu z Kamilem Haidarem 

Stylistka kilkukrotnie zmieniała plany ślubne. Najpierw była zmuszona odłożyć uroczystość ze względów zawodowych, ponieważ chciała skupić na rozwoju własnej marki odzieżowej, a jej narzeczony odbywał wówczas trasę koncertową po Europie. Później musiała odwołać ślub z powodu pandemii koronawirusa. Dopiero jesienią uroczystość mogła dojść do skutku. Zofia Ślotała i Kamil Haidar pobrali się w środę, 23 września 2020 roku. Stylistyka powiedziała "tak" w białym kostiumie z głębokim dekoltem. Efektowną stylizację uzupełniały zwiewna peleryna i ozdobny turban. Pan młody wybrał czarny strój z długą marynarką i osobnym pasem.

Zofia Ślotała opublikowała zdjęcia ze ślubu na Instagramie. Pod postem spływają gratulacje od fanów i zaprzyjaźnionych gwiazd. Życzenia przekazały m.in. Paulina Krupińska, Katarzyna Zielińska, Anna Czartoryska-Niemczycka, Agnieszka Woźniak-Starak, Izabela Janachowska, Hanna Lis i Marcelina Zawadzka. 

zosia slotala slub
fot. Instastory:@miss_zi

Posłuchaj podcastu