Zamknij

Zofia Zborowska dementuje plotki o ciąży: „To był głupi żart”

Sylwia Wamej
11.09.2019 13:50
Zofia Zborowska
fot. Piotr Molecki/ East News

Zofia Zborowska postanowiła zdementować plotki o ciąży, które pojawiły się po osobliwym komentarzu jej siostry. Jak stwierdziła aktorka, to był tylko „głupi żart”.

Zofia Zborowska dementuje plotki o ciąży

Zofia Zborowska postanowiła rozprawić się z plotkami o ciąży. Aktorka, która w sierpniu wyszła za mąż za siatkarza Andrzeja Wronę, na swoim InstaStories odniosła się do ostatnich rewelacji. Chodzi o komentarz, który na Instagramie opublikowała siostra Zofii – Hanna.  Pod wspólną fotografią Zofii i Andrzeja Hanna napisała, że następne zdjęcie wykonają 17 lutego 2020 roku tuż po porodzie. Ten komentarz wywołał falę spekulacji, jakoby Zofia Zborowska była w ciąży.

Gwiazda na swoim Instastories zdementowała te doniesienia. Stwierdziła, że to był głupi żart siostry, za który przeprasza w imieniu jej i swoim.

Cześć wszystkim, słuchajcie, chciałabym was bardzo przeprosić w imieniu tak naprawdę mojej siostry, ale w swoim też. Prawda jest taka, że nie jestem w ciąży, to był głupi żart. Nie wiem, co strzeliło Hance do głowy, ale jestem na Dąbrowskiej, więc nie robiłabym postu, gdybym była w ciąży. Naszym mamom zaczęto już składać gratulacje, taka niefajna sytuacja z tego powstała. Także powtórzę po raz ostatni: nie jestem w ciąży, nie kłamię! – podkreśliła aktorka.

Zofia Zborowska
fot. Piotr Molecki/ East News

Zofia Zborowska stosuje kontrowersyjną dietę

Mówiąc „jestem na Dąbrowskiej”, Zofia miała na myśli kontrowersyjną dietę „post Dr Dąbrowskiej”, która polega na spożywaniu niskoskrobiowych warzyw i niskocukrowych owoców. Można również pić soki lub jeść zupy bez dodatku cukrów, tłuszczy i soli. Zgodnie z założeniami postu Dąbrowskiej organizm otrzymuje ok. 600-800 kalorii dziennie. Dietetycy ostrzegają przed postem Dąbrowskiej kobiety w ciąży, matki karmiące oraz nastolatki.

Zagłosuj

Jesteś na diecie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW