Zamknij

Zofia Zborowska odpowiada na hejt. Internautka zapytała: "Jak możesz tak o siebie nie dbać?"

02.09.2021 16:52
Zofia Zborowska
fot. TRICOLORS/East News

Zofia Zborowska udostępniła na Instagramie wiadomość, którą otrzymała od jednej z internautek. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na nieprzyjemny komentarz na swój temat. "Kiedy kończy się opinia, a zaczyna hejt?" - dopytuje aktorka.

Zofia Zborowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie cieszy się sporym zainteresowaniem i obecnie śledzi go ponad 430 tys. osób. Aktorka zdobyła sympatię wielu ludzi dzięki wyjątkowemu poczuciu humoru. Niestety, nie wszyscy zostawiają na jej profilu pozytywne komentarze. Zborowska, podobnie jak wiele innych gwiazd show-biznesu, musi mierzyć się z hejtem. Teraz postanowiła odpowiedzieć na jedną z mniej przyjemnych wiadomości.

Zofia Zborowska odpowiada na hejt internautki

Zofia Zborowska w środę pojawiła się w programie "Dzień Dobry TVN". W rozmowie z prowadzącymi i zaproszonymi gośćmi zwróciła uwagę na problem oceniania kobiet przez inne kobiety. W krótkim wpisie na Instagramie nawiązała do hejterskich komentarzy, które na jej profilu zostawiają właśnie inne internautki.

- Kto dziś oglądał "Dzień dobry TVN"? Jak wrażenia? Kiedy kończy się opinia, a zaczyna hejt? Ja dostałam wiadomość od konta trolololo, że "jak ja mogę tak o siebie nie dbać, przecież mój mąż zakochał się w innej wersji mnie". Zatem chciałam przypomnieć, że czasem wyglądam tak jak na ostatnim zdjęciu (zdjęcie "oczami teściowej" - przyp. red.), a czasem tak jak na tym i myślę, że to jest piękne - napisała Zborowska pod zdjęciem.

Aktorka zwróciła uwagę także na to, że jej mąż Andrzej Wrona nie patrzy na nią tylko przez pryzmat wyglądu.

- Mój mąż jest ostatnią osobą na ziemi, która postrzega mnie tylko i wyłącznie przez pryzmat tego, jak wyglądam. No chyba, że o czymś nie wiem - dodała.