Zamknij

Zofia Zborowska pokazała zdjęcie w zmysłowej bieliźnie. "Trzeba pielęgnować swoje hot" [FOTO]

12.10.2020 14:13
Zofia Zborowska
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Zofia Zborowska na co dzień jest fanką luźnych, casualowych stylizacji. Gwiazda bardzo rzadko pokazuje na Instagramie zmysłowe zdjęcia w bieliźnie. Tym razem zrobiła wyjątek i zaprezentowała zdjęcie w koronkowym biustonoszu.

Zofia Zborowska nie poszła tropem gwiazd, które ochoczo prezentują rozbierane zdjęcia na Instagramie. Aktorka pozwoliła sobie na zmysłową sesję, która choć jest bardzo kobieca, nie łamie granicy dobrego smaku. Gwiazda zaprezentowała fotografię w koronkowym biustonoszu, na który narzuciła luźną kurtkę jeansową. W komentarzach posypało się mnóstwo komplementów. "Trzeba pielęgnować swoje hot, zawsze", "petarda", "piękna bielizna", "dzikość, moc, seksapil" - zachwycają się wielbiciele aktorki.

Zobacz też: Zofia Zborowska zdradziła, na kogo zagłosuje. "Błagam was, obudźcie się" 

Zofia Zborowska pokazała odważne zdjęcie w bieliźnie [FOTO]

Zofia Zborowska prywatnie jest żoną siatkarza Andrzeja Wrony. Para pobrała się w sierpniu 2019 roku, po dwóch latach związku. "To najlepszy człowiek, jakiego spotkałam w życiu. I to, co kręci mnie w nim najbardziej to jego dobre serce. Mało jest osób, które bezinteresownie robią tak wiele dla innych" - mówiła Zofia Zborowska w rozmowie z magazynem "Pani".

Sportowiec udziela się charytatywnie i od lat współpracuje z m.in. fundacją Herosi. Sam zainteresowany przyznał z kolei, że potrzebował silnej dziewczyny, która ma własne zdanie i nie boi się go przedstawić. "Potrzebowałem partnerki z charakterem, która ma własne zdanie i nie boi się go przedstawić. Zosia imponuje mi a przykład tym, że potrafi odrzucić lukratywne promocje reklamowe, bo są niezgodne z jej sumieniem" - mówił Andrzej Wrona w rozmowie z magazynem "Pani".

RadioZet.pl