Zamknij

Zofia Zborowska porównuje się z Klaudią Halejcio. "Co ja robię źle?"

28.05.2021 16:28
Zofia Zborowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Zofia Zborowska zamieściła w sieci swoje bardzo naturalne zdjęcie ciążowe, które zestawiła z fotką również ciężarnej Klaudii Halejcio. Obydwie są już w bardzo zaawansowanej ciąży, jednak ich doświadczenia w tym stanie są bardzo odmienne. Zborowska zapytała, co robi źle. Internauci pospieszyli z komplementami.

Zofia Zborowska jest już w zaawansowanej ciąży i choć nie jest to jedyny temat, jaki porusza w swoich social mediach, to silą rzeczy nie jest w stanie od niego uciec. Niedawno media obiegły zdjęcia Zborowskiej wykonane z ukrycia, na których nie wypadała ona zbyt korzystnie. Mimo iż aktorka ma do siebie duży dystans, do w kilku słowach odniosła się do tzw. "afery zapiekankowej". Stwierdziła wtedy, że nie ma zamiaru "odwalać się jak szczur na otwarcie kanału po to, by zjeść zapiekankę". Przyznała też, ze tego dnia czuła się źle i nawet nie przyszło jej do głowy, by przebierać się tylko dlatego, że zostanie przyłapana przez paparazzi.

Całkiem inaczej na tym tle prezentuje się inna ciężarna obecnie gwiazda - Klaudia Halejcio. Można wręcz powiedzieć, że na swoim Instagramie w żaden sposób nie daje poznać, że miewa jakiekolwiek gorsze dni. Zauważyła to Zofia Zborowska, która zamieściła zestawienie zdjęcia swojego i koleżanki.

Zobacz także: Zofia Zborowska wreszcie zdradziła płeć dziecka. "Tło nie jest przypadkowe"

Zofia Zborowska do Klaudii Halejcio: "Co ja robie źle?"

Na Instagramie Zborowska w żartobliwy sposób zestawiła swoje zdjęcie z fotką Klaudii Halejcio. Zosia wygląda na nim bardzo naturalnie, nie jest umalowana, włosy ma niedbale związane. Na pierwszym planie jest jej duży ciążowy brzuch. Z kolei Klaudia ma pełny makijaż, atrakcyjną biżuterię, i ciekawą stylizację. Nawet tło jej zdjęcia jest starannie dobrane. Ze zdjęć można wnioskować, że Halejcio wręcz idealnie przechodzi ciążę, podczas gdy Zborowska, jest przykładem na to, że niekiedy może być dużo gorzej. Żona Andrzeja Wrony postanowiła poprosić koleżankę o rady.

"Zastanawiam się co robię źle w tej ciąży? Halo Klaudia Halejcio, jakieś rady?" - pyta Zborowska. Halejcio potraktowała te słowa zupełnie tak, jak napisała je Zborowska - z przymrużeniem oka. Na pytania koleżanki zareagowała tylko śmiechem. "Kocham Cię" - stwierdziła.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautek, które prawią Zosi komplementy. Przekonują, że należą jej się brawa za to, że pokazuje ciążę taką, jaka jest naprawdę.