Zamknij

Zofia Zborowska przeżyła szok podczas wizyty u ginekologa. Chodzi o jej wagę w ciąży

18.06.2021 15:42
Zofia Zborowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Zofia Zborowska podzieliła się na Instagramie relacją z wizyty u ginekologa. Aktorkę zaskoczyła zmiana jej wagi w ciąży. Okazuje się, że choć poród zbliża się wielkimi krokami, przyszła mama schudła.

Zofia Zborowska już wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży, a więc poród zbliża się wielkimi krokami. Ostatnio postanowiła zdradzić, jak nazwie swoją pociechę. Zborowska wybrała wyjątkowe imię, które należało do jej babci. Oprócz tego 34-letnia gwiazda chętnie dzieli się na Instagramie innymi szczegółami ciąży. Obserwatorki od początku doceniały jej szczerość i otwarcie w tym temacie.

- Będzie szczerze i od serca. Moja ciąża od początku należała do tych delikatnych. Pierwszy trymestr przepełniony był strachem, mdłościami, z którymi w żaden sposób nie mogłam sobie poradzić oraz okrutnym zmęczeniem. Musiałam leżeć plackiem przez miesiąc, zrezygnować z dwóch seriali i po prostu czekać. Nie wyobrażam sobie, jak trudne musi być leżenie przez całą ciążę, a przecież tak wiele kobiet ma właśnie takie doświadczenie. Jesteście wielkie i kłaniam się przed Wami w pas - pisała Zofia Zborowska kilka tygodni temu.

Zobacz także: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wybrali imię dla dziecka. Fani zachwyceni: "Jest piękne!"

Zofia Zborowska zaskoczona swoją wagą w ciąży

Teraz aktorka postanowiła zrelacjonować swoją ostatnią wizytę u ginekologa. Okazało się, że choć data porodu jest coraz bliżej, Zofia Zborowska zrzuciła trochę na wadze. Gwiazda przyznaje, że była pozytywnie zaskoczona taką zmianą.

- Ja, kiedy wracam z comiesięcznej wizyty u mojej pani doktor prowadzącej i okazuje się, że przez caluteńki ostatni miesiąc nie przytyłam. Ba, schudłam 800 gramów! A umówmy się... apetyt dopisuje. Matko jedyna, ale się jaram! Aż zjadłam loda - przyznała na Instagramie.