Zamknij

Zofia Zborowska szczerze radzi internautkom. "Dziewczyny, nie używajcie tego badziewia"

13.01.2021 23:57
Zofia Zborowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Zofia Zborowska bardzo chętnie dzieli się w sieci swoimi przemyśleniami. Tym razem pokazała swoją twarz bez makijażu i zaprezentowała, jak wygląda prawda w social mediach.

Zofia Zborowska ma na Instagramie blisko 350 tysięcy obserwujących. W odróżnieniu od wielu celebrytek o tych zasięgach rzadko decyduje się na publikowanie promocyjnych postów, ale za to bardzo chętnie dzieli z internautami przemyśleniami na różne tematy. Ci, którzy śledzą Zofię w sieci, dobrze wiedzą, że ma ona do siebie olbrzymi dystans i zupełnie nie obawia się pokazywania w social mediach życia takim, jakie jest. Dotyczy to także jej wyglądu.

Jak podkreśla Zborowska, akceptacja siebie i swojego wyglądu jest bardzo ważna. W swoim ostatnim poście aktorka zaapelowała do instagramerek, by przestały wstydzić się swoich cieni pod oczami, przebarwień na skórze i pryszczy.

Zobacz także: Zofia Zborowska o swoim stosunku do Kościoła. "Nie chcę brać udziału w takich szopkach"

Zofia Zborowska apeluje do internautek

Na swoim profilu Zborowska opublikowała swoje zdjęcie w wersji bez makijażu oraz z filtrem chętnie używanym na Instagramie: no filter. Jak pokazuje aktorka, ten "filtr bez filtra" w rzeczywistości bardzo istotnie zniekształca wygląd - zniekształca oczywiście na plus, niwelując niedoskonałości cery, wyrównując koloryt i ukrywając przebarwienia. Mówiąc krótko jest to "no filter" tylko z nazwy.

"Przed państwem ja po prysznicu oraz ja po prysznicu i użyciu filtra instagramowego o jakże przewrotnej nazwie „NO FILTER”. Dziewczyny, nie używajcie tego badziewia! Jesteście piękne ze swoimi przebarwieniami, pryszczami, cieniami pod oczami i zmarszczkami. Akceptacja siebie w dzisiejszych czasach to rzecz cholernie trudna, sama czasami mam z tym problem. Ale uwierzcie mi, ze używanie tych filtrów w niczym nie pomaga" - zauważa Zborowska. Jej zdaniem to oszukiwanie samych siebie.

"Oszukujecie siebie i innych, po co? Chcecie wszystkie spotkać się w kolejce do chirurga i wyglądać jak jeden wielki atak klonów? Prawdziwe piękno tkwi w środku, w byciu dobrym i fajnym człowiekiem, w szczerym uśmiechu, a nie w smukłym nosku, napompowanych ustach i idealnie wygładzonej cerze! Jesteście PIĘKNE! Uwierzcie w to tylko!" - radzi.

RadioZET.pl/AS