Zamknij

Zofia Zborowska wściekła się na komentarz internautki. Poszło o jej ciążę

01.04.2021 08:22
Zofia Zborowska
fot. VIPHOTO/East News

Zofia Zborowska jest w ciąży z Andrzejem Wroną. Aktorka opowiedziała o poważnej chorobie. Wczoraj narzekała na dolegliwości  związane ze swoim stanem. Niestety nie wszyscy byli dla niej wyrozumiali. Zborowska wpadła w szał, gdy przeczytała jeden z komentarzy. 

Zofia Zborowska wkrótce zostanie mamą. Aktorka spodziewa się pierwszego dziecka z siatkarzem Andrzejem Wroną. Para poinformowała o ciąży przed paroma dniami, pokazując zabawne zdjęcie z brzuszkiem. Córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej przechodziła niedawno ciężkie chwile. Lekarze zdiagnozowali u niej poważną chorobę, która może zagrażać ciąży. 

Zofia Zborowska poważnie chora. Ciężarna aktorka przekazała smutne wieści

Zofia Zborowska ostro podsumowała hejterkę komentującą jej stan 

Mimo niepomyślnej diagnozy Zofia Zborowska stara się nie tracić pogodnego nastroju. Niestety w jej obecnym stanie nie jest to łatwe, bo aktorce dokuczają typowe dla ciężarnych dolegliwości. Przyszła mama poskarżyła się w fanom, że jest jej trudno i głośno sapie. Niestety nie wszyscy potrafili okazać jej zrozumienie.

Pani Zofio, ma pani pod sercem nowe życie, które potrzebuje energii do rozwoju i chcąc nie chcąc, czerpie ją od pani. Narzekanie na to publicznie nie jest stosowne. Kiedyś dziecko to przeczyta i zobaczy, jak mama narzekała na to, że się w niej rozwija - napisała do Zborowskiej jedna z internautek. 

Ciężarna aktorka nie wytrzymała. 

No hit, hit. Ku*wa hit! [...] Tak się uśmiałam. Dostałam od was bardzo dużo wiadomości, że super, że mówię szczerze o ciąży. Kochani, ja się dopiero rozkręcam. To nie jest tak, że jest tylko źle, bo już jest lepiej. Kiedyś, obiecuję wam, opowiem o tej ciąży, tak totalnie. Wracając do tej osoby, to mi się wydaje, że to jest ktoś starszy. Ta osoba została wrzucona od dziecka w ten patriarchalny sposób myślenia, że kobieta ma być grzeczna, nie może narzekać - stwierdziła. 

Na szczęście w komentarzach przeważają miłe słowa i wyrazy wsparcia, za co ciężarna gwiazda jest wdzięczna. 

Dziękuje Wam za tyle przemiłych wiadomości, gratulacji i ciepła. Jesteście przekochani. Dobrej nocy. Idę żryć! - napisała. 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET