Zamknij

Zofia Zborowska zaskoczyła fanów nową fryzurą. Nie jest już blondynką [FOTO]

20.11.2020 12:15
Zofia Zborowska
fot. Piotr Molecki/East News

Zofia Zborowska zaskoczyła internautów śmiałą metamorfozą. Aktorka "Barw szczęścia" przefarbowała włosy na odważny kolor. Do tej pory była blondynką. Jak fani ocenili jej przemianę?

Zofia Zborowska chętnie dzieli się z fanami kulisami swojego życia. Media społecznościowe aktorki obserwuje ponad 330 tys. osób. Gwiazda najczęściej relacjonuje chwile spędzane z mężem i przyjaciółmi. Znana jest także ze swojego poczucia humoru i optymizmu, którym zaraża obserwatorów. Ostatnio podzieliła się efektem piorunującej metamorfozy. Zborowska postanowiła zerwać z blondem i zdecydowała się na zmianę koloru włosów.

Zobacz także: Katarzyna Figura ma nową fryzurę. Gwiazda przeszła metamorfozę [FOTO]

Zofia Zborowska przefarbowała włosy [ZDJĘCIE]

Zofia Zborowska opublikowała na swoim Instagramie nagranie z salonu fryzjerskiego. Na krótkim wideo widzimy aktorkę oraz jej stylistę.

- Zmiany, zmiany, zmiany. Po siedmiu latach rozjaśniania moje włosy w końcu muszą odpocząć. CALL ME WRONA - napisała Zofia Zborowska,

Na nagraniu widzimy, jak gwiazda wyglądała "przed". Chwilę później Zborowska zamieściła zdjęcie już po metamorfozie. Zamiast dobrze nam znanej blondynki widzimy... brunetkę. Aktorka postanowiła całkowicie odmienić swój wygląd.

- No Wrona jak się paczy - dodała gwiazda w opisie.

Fani są zgodni, że w nowym, ciemniejszym kolorze jest jej do twarzy.

- Wpadniesz między wrony, to kraczesz tak jak one.

- Jak można? Ja się pytam, jak można być tak naturalnym I tak bezczelnie pięknym? Wspaniałego dnia.

- Ładne, zdrowe, połysk, a nie to żółte siano.

- Super! Lepiej w ciemnych - czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się?