Zamknij

Żona Aleca Baldwina zabrała głos w sprawie tragedii na planie filmowym. "Moje serce jest z Halyną"

26.10.2021 11:17
Hilaria Baldwin
fot. Rex Features/East News

Hilaria Baldwin zabrała głos w sprawie tragicznych wydarzeń na planie filmowym z udziałem jej męża. Ukochana aktora uczciła pamięć zmarłej Halyny Hutchins, która zginęła po postrzeleniu przez aktora. Podkreśliła też, że całym sercem jest ze swoim ukochanym- Alecem Baldwinem.

Hilaria Baldwin postanowiła wypowiedzieć się na temat tragicznych wydarzeń, które w ostatnim czasie rozegrały się z udziałem jej męża - Aleca Baldwina. Przypomnijmy, że podczas zdjęć do filmu "Rust" Alec Baldwin podczas próbnej sceny wyjął pistolet-rekwizyt z kabury i celował do kamery. Baldwin nie miał pojęcia o tym, że broń naładowana była prawdziwymi nabojami. Pistolet wystrzelił, śmiertelnie raniąc 42-letnią operatorkę Halynę Hutchins.

Zobacz też:  Alec Baldwin przypadkowo zastrzelił kobietę. Nowe, zaskakujące ustalenia

 Żona Aleca Baldwina zabrała głos w sprawie tragedii na planie filmowym. "Moje serce jest z Halyną"

Choć kobieta została przewieziona do szpitala, lekarzom nie udało się uratować jej życia. Halyna Hutchins osierociła  kilkuletniego synka. Aktualnie trwa śledztwo w tej sprawie. Przesłuchiwany jest nie tylko aktor, ale również pierwsi świadkowie. 63-letni Alec Baldwin spotkał się z mężem zastrzelonej operatorki, aby wyrazić swoje współczucie. Aktor jest załamany. Tuż po tragicznym wypadku wydał oświadczenie, w którym podkreślił m.in. że współpracuje z policją, aby szybko wyjaśnić, w jaki sposób doszło do tragedii.

Przygnębiona jest również żona Aleca Baldwina. Ukochana aktora opublikowała w mediach społecznościowych wymowny wpis.

"Moje serce jest z Halyną, jej mężem, synem, rodziną i bliskimi. I moim mężem. Nie da się wyrazić szoku i bólu po tak tragicznym wypadku. Mam złamane serce. Strata. Wsparcie - napisała na Instagramie Hilaria Baldwin.Hilaria i Alec są małżeństwem od 2012 roku. Para doczekała się szóstki dzieci.