Zamknij

Żona Jana Englerta podzieliła się z fanami przepisem na szczupłą sylwetkę

Redakcja
08.02.2019 10:41
Beata Ścibakówna podzieliła się przepisem na szczupłą sylwetkę
fot. Instagram/ Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna mimo upływu lat może pochwalić się świetną figurą. 50-latka lubi aktywnie spędzać czas, co widać na jej Instagramie. Ostatnio podzieliła się z fanami receptą na zdrowy i szczupły wygląd. Jej wskazówki są proste, ale jednocześnie pomocne dla wielu kobiet.

Beata Ścibakówna: Jak dba o szczupłą sylwetkę?

Szczupłej figury Beacie Ścibakównie może pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka po fachu. Sama zainteresowana przyznaje jednak, że gdyby nie ćwiczenia i odpowiednia dieta, nie miałaby takiej figury. Żona Jana Englerta lubi spędzać również aktywnie czas. Gra w tenisa na poziomie turniejowym, ale też jeździ na nartach. Jak powiedziała w wywiadzie dla „Faktu”, stara się nie objadać, ale też chodzić na siłownię więcej niż raz w tygodniu.

 – Zasada numer jeden to mniej jeść, a zasada numer dwa to ćwiczyć i się nie lenić. Chodzę na siłownię trzy razy w tygodniu. Początkowo naprawdę mi się nie chciało, ale ciało samo zaczęło się tego domagać. Ćwiczę w grupie z przyjaciółkami, jedna drugą mobilizuje i dlatego jest nam łatwiej  zdradziła Ścibakówna.

Aktorka zawodowo również nie może narzekać. Widzowie mogą ją oglądać w spektaklach warszawskiego Teatru Narodowego oraz w serialu TVN „Diagnoza.

RadioZET/ Fakt.pl/ SW