Zamknij

Żona Michała Wiśniewskiego jest w ciąży? Przyszła na wybory z zaokrąglonym brzuszkiem

13.07.2020 13:17
Michał Wiśniewski z żoną Polą
fot. Instagram:@m_wisniewski1972

Żona Michała Wiśniewskiego spodziewa się dziecka? Pola Wiśniewska pojawiła się wczoraj w lokalu wyborczym z wyraźnie zarysowanym brzuszkiem. Pudelek donosi, że piąta żona Michała Wiśniewskiego jest w czwartym miesiącu ciąży. 

Michał Wiśniewski i Pola będą mieli dziecko? Pudelek donosi, że żona Lidera Ich Troje jest w ciąży i na dowód publikuje zdjęcia, na których Pola Wiśniewska ma wyraźnie zarysowany ciążowy brzuch. Michał Wiśniewski na razie nie podzielił się radosną nowiną w sieci, ale potwierdzenie ciąży wydaje się tylko kwestią czasu. 

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewski. Lider Ich Troje poznał ją przez serwis randkowy. Jak stwierdził w wywiadzie, Pola nie wiedziała, z kim ma do czynienia i nie kojarzyła artysty z wielką gwiazda Ich Troje. Wybranka Wiśniewskiego jest mamą czworga dzieci. W grudniu wokalista ogłosił zaręczyny, a wiosną tego roku miał miejsce ślub. Uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami i ze względu na pandemię miała skromny charakter. 

Michał Wiśniewski pochwalił się piątą żoną. Opowiedział o ich pierwszej randce 

Żona Michała Wiśniewskiego jest w ciąży?

Wiele wskazuje na to, że Michał Wiśniewski wkrótce będzie miał piąte dziecko. W niedzielę lider Ich Troje wybrał się z żoną do lokalu wyborczego. U Poli ubranej w obcisłą sukienką wyraźnie było widać zarysowany brzuszek. Poświadczają to zdjęcia paparazzi opublikowane w sieci. Portal Pudelek dotarł do informacji, że żona Michała Wiśniewskiego jest w trzecim lub czwartym miesiącu ciąży i zamieścił zdjęcia Poli z zaokrąglonym brzuchem. Fotografie nie pozostawiają wątpliwości, że partnerka Wiśniewskiego spodziewa się dziecka. 

Lider Ich Troje na razie oficjalnie nie potwierdził medialnych doniesień. Po głosowaniu zamieścił wspólne zdjęcie z Etiennette, żonę zaś tylko oznaczył w poście. Zapytany, czy faktycznie będzie miał kolejne dziecko, odparł zwodniczo: 

Nie, niestety. Niestety, bo ja się dzieci nie boję - powiedział Plejadzie. 

Gdyby jednak Michał Wiśniewski potwierdził ciążę Poli, oznaczałoby to, że zostanie ojcem po raz piąty. Z małżeństwa z Mandaryną wokalista ma 18-letniego syna Xaviera i 17-letnią córkę Fabienne. Z Anną Świątczak doczekał się dwóch córek: Etienette i Vivienne Vienny. 

Posłuchaj podcastu