Zamknij

Żona Michała Wiśniewskiego założyła własną stronę. Czym zajmuje się Pola Wiśniewska?

16.07.2020 11:23
Michał Wiśniewski z żoną Polą
fot. Instagram:@m_wisniewski1972

Kim z zawodu jest Pola Wiśniewska? Nowa żona Michała Wiśniewskiego uruchomiła własną stroną internetową, na której pochwaliła się swoimi pracami. Już wiadomo, czym zajmuje się nowa ukochana lidera Ich Troje. 

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Ich ślub odbył się wiosną w tajemnicy przed mediami. Lider Ich Troje dopiero niedawno pochwalił się wspólnym zdjęciem z żoną i zaczął oznaczać ją na Instagramie. Pola Wiśniewska nareszcie wyszła z cienia, również w aspekcie zawodowym. Pola Wiśniewska założyła stronę internetową, na której zaprezentowała swoje fotograficzne portfolio.

Nowa żona Michała Wiśniewskiego do tej pory nie wypowiadała się publicznie na temat związku z wokalistą Ich Troje. W mediach od dawna krążą plotki, że Pola jest w ciąży. Ostatnio nawet pojawiły się zdjęcia, mające potwierdzać, że żona Wiśniewskiego spodziewa się dziecka. Para nie odniosła się oficjalnie do sprawy. Do tej pory o piątej partnerce gwiazdora ich Troje wiadomo tylko tyle, że ma czworo dzieci i poznała Michała w internecie. Teraz także wyszło na jaw, czym zajmuje się żona Michała Wiśniewskiego. 

Mandaryna dołącza do Ich Troje. Michał Wiśniewski przekazał zaskakującą nowinę

Pola Wiśniewska - kim z zawodu jest żona Michała Wiśniewskiego?

Jakiś czas temu Michał Wiśniewski oznaczył profil Poli na wspólnym zdjęciu. Okazało się, że ukocha piosenkarza publikuje tam autorskie fotografie. Pola jest pasjonatką czarno-białych zdjęć. Na jednym nawet pojawił się portret Michała Wiśniewskiego wystylizowanego na punkowca. Wszystko wskazuje na to, że Pola Wiśniewska jest profesjonalny fotografikiem. W sieci ruszyła jej strona z portfolio i kontaktem. Można spodziewać się, że Pola zostanie teraz nadwornym fotografem Ich Troje i częściej będzie pokazywała się na zdjęciach z Michałem. 

Jak oceniacie jej umiejętności?

Posłuchaj podcastu