Zamknij

Żona Piotra Żyły robi karierę? Justyna zaproszona do programu TVN

Redakcja
04.07.2018 13:55
Żona Piotra Żyły robi karierę? Justyna zaproszona do programu TVN
fot. Instagram: @justynazyla

Żona Piotra Żyły Justyna coraz częściej pojawia się w mediach. Czy po sesji dla Playboya i wzmożonej aktywności w mediach społecznościowych przyszła pora na występy w telewizji? Wiele wskazuje na to, że tak właśnie się stanie.

Żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły stała się rozpoznawalna po tym, jak oskarżyła męża o romans i zaniedbywanie dzieci. Jej ostre wypowiedzi na łamach prasy i mediów społecznościowych sprawiły, że wyszła z cienia znanego sportowca. Postanowiła wykorzystać tę sytuację i przyjęła rozbieraną sesję w magazynie „Playboy”, czym wywołała w sieci duże poruszenie. Zdania na temat jej zachowania są podzielone. Część internautów zarzuca 30-latce wywlekanie spraw rodzinnych na widok publiczny, część natomiast chwali odwagę w kreowaniu siebie i poruszaniu trudnych tematów. Faktem jest jednak, że mówi się o niej wiele. Możliwe, że niebawem będziemy oglądać Justynę również w telewizji.

Justyna Żyła w popularnym show?

Według doniesień osobą Justyny Żyły zainteresowała się stacja TVN. Miała ona dostać propozycję udziału w najnowszej edycji programu „Agent”, w którym mogliśmy oglądać między innymi Piotra Świerczewskiego czy Ryszarda „Peję” Andrzejewskiego. Być może to pierwszy krok żony sportowca do zaistnienia w mediach i dalszej kariery. Jej dotychczasowe zachowania każą przypuszczać, że mogłaby być zainteresowana tego typu propozycją. Jest aktywna w mediach społecznościowych, prowadzi bloga o tematyce kulinarnej i planuje wydanie książki kucharskiej. Jej marzeniem jest otwarcie własnej restauracji.

Aktualnie jednak przebywa na wakacjach z dziećmi, gdzie odpoczywa od stresu związanego z sytuacją małżeńską.

RadioZET.pl/MF