Zamknij

Żona Roberta Janowskiego wypowiada wojnę TVP. „Manipulanci”

Redakcja
13.08.2018 11:53
Żona Roberta Janowskiego wypowiada wojnę TVP. „Manipulanci”
fot. EAST NEWS/TOMASZ URBANEK

Odejście Roberta Janowskiego z „Jaka to melodia” wzbudziło duże emocje telewidzów. Podsyca je również ostry komentarz żony prezentera do sobotniego wydania „Wiadomości”. Według Moniki Janowskiej TVP podało w nim kłamliwe informacje na jej temat.

Od jakiegoś czasu w mediach głośno jest o zmianach, jakie mają dotknąć jeden z najpopularniejszych teleturniejów muzycznych „Jaka to melodia”. W związku z wykupieniem przez TVP licencji formatu planowana jest między innymi zmiana producenta i reżysera. Dużo mówi się także o odejściu Roberta Janowskiego, który od 21 lat pełnił funkcję prowadzącego. Piosenkarz w czwartek opublikował w sieci wpis, w którym dziękuje fanom i uczestnikom za wspólną pracę i zabawę. Dodaje również, że będziemy mogli go oglądać jeszcze w 10 odcinkach teleturnieju. Wcześniej, 2 sierpnia 2018 roku, na swoim profilu na Facebooku niezbyt pochlebnie wypowiedział się na temat planowanych przez TVP zmian. Z kolei w zeszły weekend „Wiadomości” Telewizji Polskiej przypomniały o problemach z prawem, jakie miała mieć obecna małżonka prezentera.

TVP atakuje żonę Roberta Janowskiego?

Chodzi tutaj o sytuację sprzed 5 lat. W „Super Expressie” pojawiły się informacje, że żona Roberta Janowskiego wraz z koleżanką miały być podejrzane o kradzież ubrań ze sklepu na Florydzie. Kobieta została ostatecznie oczyszczona z zarzutów. Dlatego postanowiła mocno zareagować na materiał przedstawiony w TVP. Na swoim profilu na Facebooku opublikowała wpis, w którym nie szczędzi gorzkich słów. Został w nim oznaczony Robert Janowski.

„Taka nowa gra w TVP- wiem, ale nie powiem!”

„OSZUSTWO bez mrugnięcia okiem!”

To tylko niektóre słowa komentujące zachowania TVP. Pojawiają się również określenia takie jak „kłamcy” i „manipulanci”. Pod postem żony prezentera pojawiło się wiele komentarzy. Część internautów uważa, że pojawienie się tego typu treści w momencie, w którym głośno jest o odejściu Roberta z „Jaka to melodia”, jest oczywistym atakiem na piosenkarza i jego małżonkę.

post moniki janowskiej
fot. facebook.com/monika.glodek.7

RadioZET.pl/MF