Zamknij

Żona Sławomira bez makijażu. „50-latka ze zmarchami i wyblakłą twarzą”

Redakcja
26.07.2018 12:53
Magdalena Kajrowicz
fot. Instagram

Magdalenę Kajrowicz, czyli żonę Sławomira, zwykle oglądać możemy w pełnym makijażu i seksownych, kobiecych kreacjach. Tymczasem gwiazda pokazała zdjęcie z grzybobrania – całkiem bez make-upu – i zaskoczyła internautów.

Makijaż może bardzo zmienić wygląd człowieka. Dobrze wiedzą to osoby, które codziennie noszą make-up i zmywają go wieczorem. Świetnie widać to także po zdjęciach gwiazd, które zwykle oglądamy w pełni umalowane. Zdarza się, że wygląd celebrytów w naturalnej wersji jest dla nas sporym zaskoczeniem. Właśnie tak określić można wrażenia po obejrzeniu zdjęć Sławomira i jego żony Kajry z grzybobrania. Magdalena Kajrowicz pozowała do ujęcia całkiem bez makijażu i... właściwie nie jest podobna do swojego estradowego wydania.

Tradycyjnie pojawiły się komentarze, że Magda wygląda cudownie, jednak ktoś całkiem szczerze napisał, że kompletnie nie poznał gwiazdy.

„Czy to takie dziwne każda modelka piosenkarka celebrytka wygląda inaczej bez makijażu Tony tapety zmieniają nasz wygląd” – pisze jeden z internautów. Zdaniem jednych, Kajra wyszła pięknie, inni twierdzą, że wygląda na 50 lat. „Jak 50-latka ze zmarchami i wyblakłą twarzą. Mizerna uroda 2/10” – podsumowuje ktoś.

Zobacz też: Dyskusja na Instagramie Rozenek: kobiety nie umieją godzić się z upływem czasu

Żona Sławomira na koncertach i występach zawsze prezentuje się w bardzo seksownych, kobiecych odsłonach i zwykle z mocnym makijażem.

RadioZET.pl/SA