Zamknij

Żona Sławomira na starym zdjęciu. Ale się zmieniła!

Redakcja
08.10.2018 14:42
Kajra żona Sławomira
fot. Instagram

Kajra Kajrowicz dzięki występom ze swoim mężem Sławomirem Zapałą staje się coraz bardziej znana, choć rozpoznawalność zyskała całkiem niedawno. Teraz w sieci pokazała zdjęcie z „dawnych czasów”. Nie wszyscy fani by ją poznali!

Magdalena Kajrowicz, czyli Kajra, znana szerokiej grupie ludzi także jako żona Sławomira Zapały, chętnie pokazuje na Instagramie swoje prywatne zdjęcia. Jakiś czas temu szok fanów wywołała fotka, na której Kajra pojawiła się bez makijażu, teraz nie mniejsze zaskoczenie spowodowało zamieszczenie zdjęcia z dawnych czasów, kiedy Magda wyglądała całkiem inaczej. Czy gdyby obok nie stał Sławomir, to ktoś powiedziałby, że to właśnie Kajra?

Żona Sławomira na starych zdjęciach

Cześć tu Kajra. #tacy #byliśmy #jeszcze #wczoraj...  #lifeislife #poniosło #nas #kilka #lat #później – napisała w komentarzu do zdjęcia.

Jak widać, Sławomir zbyt się nie zmienił, choć z pewnością jeszcze ubyło mu włosów. Ale Kajra wygląda jak kompletnie inna osoba: pełniejsza twarz, inny kolor włosów i fryzura. Do tego delikatny makijaż, przez co wygląda bardzo młodo. Fani byli ciekawi, kiedy wykonano to zdjęcie. W jednym z komentarzy zdradziła to sama Kajra.

„Nie poznałam cie na tym zdjęci. Wyglądasz na nim o wiele młodziej” – napisała internautka, na co Kajrowicz wyjaśniła, jak dawno zrobiono zdjęcie.

„Bo jestem starsza o 10 lat! A to było ponad 10 lat temu dlatego tak się Wam wydaje. No – czasu nie oszukasz i siwizny też” – wyjaśniła.

Naszym zdaniem i wtedy, i dziś wygląda bardzo kobieco.

RadioZET.pl/SA