Zamknij

Żona Toma Hanksa wygrała z koronawirusem. Gwiazda opublikowała wyjątkowy apel

Patrycja Chudolińska
30.03.2020 14:42
Rita Wilson Tom Hanks
fot. Instagram/@ritawilson

Żona Toma Hanksa opublikowała poruszający wpis na swoim Instagramie. Rita Wilson podkreśla, że udało jej się całkowicie pokonać koronawirusa. To jednak nie jedyny powód do radości.

Tom Hanks i Rita Wilson zakończyli kwarantannę

Tom Hanks i Rita Wilson wrócili do USA. Aktor oraz jego żona zachorowali na COVID-19 podczas pobytu w Australii. Po zauważeniu objawów udali się do szpitala, gdzie zostały im wykonane testy i potwierdzono obecność koronawirusa. Gwiazdorska para musiała być przez jakiś czas hospitalizowana, a po ustąpieniu objawów choroby musieli odbyć kwarantannę domową. Dopiero niedawno Tom i Rita otrzymali pozwolenie na powrót do USA.

- Cześć, ludziska. Jesteśmy już w domu i jak cała reszta Ameryki kontynuujemy chronienie się w domach i trzymamy dystans do innych ludzi. Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim w Australii, którzy się nami opiekowali - napisał szczęśliwy z powrotu do domu Tom Hanks.

Od tamtej pory aktor i jego żona nie komentowali stanu swojego zdrowia. Teraz Rita Wilson otwarcie przyznała, że jest już całkowicie wolna od koronawirusa. Jest to dla niej wyjątkowy czas z jeszcze jednego powodu - właśnie teraz świętuje rocznicę wygrania walki z rakiem.

Rita Wilson opublikowała poruszający wpis

Rita Wilson wyznała, że data 29 marca bardzo dużo dla niej znaczy. Właśnie wtedy dowiedziała się, że wygrała z nowotworem. Teraz ma kolejny powód do radości - jest wolna od koronawirusa.

- To dzień, w którym pięć lat temu po przejściu podwójnej mastektomii dowiedziałam się, że nie mam już raka. Jestem wdzięczna za moje zdrowie, za lekarzy, pielęgniarki, przyjaciół i rodzinę, która wspierała mnie w tym trudnych czasie. Wam, drodzy wirtualnie przyjaciele, również muszę podziękować, bo wasze modlitwy i optymizm były dla mnie odczuwalne (...) Każdy dzień, w którym mogę tworzyć muzykę, jest darem. Tyle wydarzyło się przez ostatni rok, tyle dobra. Nie byłoby tego wszystkiego, gdybym nie cieszyła się zdrowiem. Dlatego 29 marca chcę świętować piękno życia, błogosławieństwo od Boga i cieszyć się zdrowiem nawet teraz, jako osoba, która wyszła z COVID–19. Proszę, poświęćcie chwilę na zastanowienie się, jak niesamowitym tworem są wasze ciała i na podziękowanie im za to - zaapelowała do fanów.

RadioZET.pl/PCh