Zamknij

Żony Miami: nowe polskie reality show. Kim są uczestniczki? [ZDJĘCIA]

07.12.2021 16:23
Żony Miami
fot. screen: YouTube

"Żony Miami" to nowe reality show, w którym możemy podziwiać Polki mieszkające w Stanach Zjednoczonych i pławiące się w luksusie, bawiące na jachtach i podbijające branżowe przyjęcia. Kim są uczestniczki programu?

Reality show to w ostatnich latach jeden z najpopularniejszych gatunków programów rozrywkowych, jakie możemy oglądać w Polsce. "Hotel Paradise", "Królowe życia" czy "Rolnik szuka żony" pokazały, że widzowie uwielbiają podpatrywać czyjeś życie i emocjonować się bohaterami, a także trzymać kciuki za swoich faworytów. Wielbiciele gatunku nie mają na co narzekać, producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych formatów. Niedawno mogliśmy śledzić "Prince Charming", a obecnie do oferty Player trafiła nowa produkcja, która powinna szczególnie zaciekawić fanów "Królowych życia".

W "Żonach Miami" możemy poznać Polki mieszkające w Stanach Zjednoczonych, które łączy jedno: odniosły w życiu sukces i nie muszą narzekać na brak pieniędzy. Przeciwnie, na Florydzie mogą pozwolić sobie na niemal wszystko. Imprezy na drogich jachtach, luksusowe samochody czy piękne apartamenty,  to wszystko jest dla nich na wyciągnięcie dłoni.

- Ich koleżanki z Hollywood podbiły serca polskich fanów. Teraz pora na „Żony Miami”! Pięć nowych bohaterek, mieszkanek Florydy, spełnia swój amerykański sen, czerpiąc z życia pełnymi garściami (...) Poznajcie bohaterki programu „Żony Miami”. Polki, które żyją w niewyobrażalnym luksusie, zapraszają was do swojego świata. Jak wyglądają ich wielkie rezydencje i piękne apartamenty? Jak spędzają dzień? - czytamy w opisie programu.

Kim są Polki, które stały się amerykańskimi królowymi życia?

"Super Express" zdecydował się na zaprezentowanie uczestniczek "Żon Miami". Pierwszą z nich jest Aneta Glam-Krup, która jest partnerką jednego z najbogatszych mężczyzn w Miami. Uwielbia huczne imprezy na prywatnym jachcie, modę oraz zwierzęta. Jej największą miłością są koty, których ma już dwanaście.

Kolejna gwiazda Florydy to Sylwia Graff, która prowadzi fundację wspierającą samotne matki. Prywatny odrzutowiec i jacht to jej stałe środki lokomocji, nie zapomina także o rozwoju duchowym i dbałości o zdrowie i urodę. Oczkiem w głowie jest jej 5-letni syn.

Ela Pruszyńska jest singielką i mamą trójki nastolatków. Jest właścicielką marki odzieżowej, a swoim życiu mieszkała już na trzech kontynentach. Stała bywalczyni ekskulywnych pokazów i tak znaczących imprez jak Bal Charytatywny u Księcia Monaco stale rozwija swój biznes.

Ewa Sama to mama trzech synów i mężatka, która dzieli miłość do rodziny z miłością do sportu. Działa charytatywnie oraz rozwija swoją markę kosmetyków i suplementów. Po pracy uwielbia spotkania z przyjaciółkami oraz gotowanie, które jest jedną z jej największych pasji.

Karolina Antoniades to stylistka i fotografka, która pracuje nad stworzeniem własnej firmy. Pasjonatka sportu i samorozwoju łączy pracę z życiem rodzinnym. Jest szczęśliwą żoną i córki Atheny.

Macie zamiar oglądać "Żony Miami"?