Zamknij

Żony kandydatów na prezydenta. Jak prezentowały się podczas wieczoru wyborczego?

29.06.2020 10:51
fot. Zbyszek Kaczmarek/REPORTER/East News

W niedzielę 28 czerwca odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich 2020. Podczas ogłaszania wyników u boku kandydatów na prezydenta stały ich małżonki. Jak w ten wyjątkowy dzień prezentowały się Agata Kornhauser-Duda, Małgorzata Trzaskowska, Urszula Brzezińska-Hołownia i Karina Bosak? Panie zadbały o swoje stylizacje.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich 2020 już za nami. Kandydaci, którzy uzyskali najwyższy wynik - Andrzej Duda (43,67 proc.) oraz Rafał Trzaskowski (30,34 proc.) zmierzą się w drugiej turze, która odbędzie się już 12 lipca. Wsparciem dla kandydatów w tej zaciętej walce są ich małżonki. Agata Duda, Małgorzata Trzaskowska, Urszula Brzezińska-Hołownia oraz Karina Bosak stały u boku mężów także podczas wczorajszego wieczoru wyborczego. Nieobecna była jedynie Paulina Kosiniak-Kamysz, która jest w zaawansowanej ciąży.

Zobacz także: Żony i partnerzy kandydatów na prezydenta. Jak wyglądają i kim są prywatnie? [FOTO]

Żony kandydatów na prezydenta na wieczorze wyborczym. Jak wyglądały w dniu wyborów?

Jakie stylizacje wybrały żony kandydatów? Panie postawiły na klasyczne, eleganckie stroje. Agata Kornhauser-Duda wybrała jasne kolory - założyła stonowaną, beżową marynarkę, którą spięła paskiem. Na dół natomiast - białe spodnie. Podobnie skromny strój wybrała Urszula Brzezińska-Hołownia. Żona Szymona Hołowni przygotowała na tę okazję czarną sukienkę na guziki z szerokim paskiem w talii.

Na bardziej rzucające się w oczy kolory postawiły Małgorzata Trzaskowska i Karina Bosak. Obie panie założyły sukienki w czerwonym kolorze. Żona Rafała Trzaskowskiego wybrała prosty krój z dekoltem V i rękawem o długości 3/4. Natomiast żona Krzysztofa Bosaka wybrała ciekawą stylizację z asymetrycznym dołem.

Co myślicie o stylizacjach żon kandydatów na prezydenta?