Zamknij

Zosia Nowak wzięła ślub. Polska modelka pochwaliła się romantycznym zdjęciem

12.08.2020 20:00
Zosia Nowak
fot. Instagram/@zosianowak_official

Zosia Nowak podzieliła się ważną informacją ze swoimi obserwatorami. Okazuje się, że modelka, uważana za jedną z najpiękniejszych Polek, niedawno wzięła ślub.

Zosia Nowak powiedziała "tak". Piękna polska modelka wzięła ślub, o czym poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie. Uroczystość przez długi czas trzymana była w tajemnicy. Ceremonia zorganizowana została 1 sierpnia 2020 w Stanach Zjednoczonych. Zosia od kilku lat mieszka w USA i to właśnie tam poznała swojego przyszłego męża.

- W moim życiu byłam panną młodą dość często (oczywiście jako modelka), ale 1 sierpnia została tą prawdziwą, w rzeczywistym życiu. Kocham cię @fesippel! Najwyższy czas na poważnie zacząć uczyć się polskiego! - opisała romantyczne zdjęcie ze ślubu, które opublikowała na Instagramie.

Zobacz także: Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita zdradziła imię córeczki. Fani zachwyceni [FOTO]

Zosia Nowak wzięła ślub. Kim jest mąż polskiej modelki?

Wybrankiem Zosi Nowak jest Brazylijczyk Fernando Sippel. Jak można wywnioskować z opublikowanych zdjęć, ślub pary był skromny. Modelka miała na sobie białą, koronkową sukienkę, a w ręku trzymała delikatny bukiet z polnych kwiatów.

Zosia Nowak jest modelką od kilku lat. W 2015 r. zaczęła pojawiać się na zagranicznych pokazach oraz okładkach magazynów. Została także jednym z aniołków Victoria's Secret. Jej ukochany również związany jest z branżą modową. Nie pozuje jednak przed obiektywem, a od kilku lat stoi za nim jako fotograf. Fernando Sippel wyknywał sesje do takich magazynów, jak "Elle" czy "Harper's Bazaar".