Zamknij

Zostawił seksowną pogodynkę, żeby grać w „Call of Duty”?

Redakcja
25.07.2018 13:11
Zostawił seksowną pogodynkę, żeby grać w „Call of Duty”?
fot. Instagram:@iamyanetgarcia

Yanet Garcia to Meksykanka, która została uznana za najseksowniejszą pogodynkę na świecie. Nikt nie spodziewałby się, że jej chłopak może zdecydować się na rozstanie z taką pięknością. A na pewno nie z takiego powodu.

Gry komputerowe już dawno stały się doskonałym sposobem na zrobienie kariery i zarobienie ogromnych pieniędzy. I mowa tu nie tylko o produkcji gier, ale byciu zawodowym graczem. Turnieje e-sportu bardzo często przewyższają pulą nagród klasyczne zawody sportowe. Do tego dochodzi możliwość zarobienia fortuny na kontraktach reklamowych. Nic dziwnego, że profesjonalni gracze poświęcają swojemu zajęciu mnóstwo czasu. Często wirtualna kariera odbija się także na życiu osobistym.

Najseksowniejsza pogodynka została singielką

Yanet Garcia to meksykańska modelka i pogodynka, która kilka lat temu zrobiła furorę wśród internautów. Śliczna i doskonale zbudowana dziewczyna z miejsca została okrzyknięta najseksowniejszą pogodynką na świecie i zyskała ogromną ilość fanów. Na swoim profilu na Instagramie obserwuje ją już ponad 6,5 miliona osób. Z pewnością wielu mężczyzn wzdycha, oglądając wdzięki uroczej Meksykanki.

Szczęściarzem, który podbił serce latynoskiej piękności, okazał się Douglas Martin, w środowisku graczy komputerowych lepiej znany jako FaZe Censor. 23-latek jest dwukrotnym Mistrzem Świata w komputerową strzelankę „Call of Duty”. Dzięki swoim osiągnięciom stał się w środowisku e-sportu bardzo rozpoznawalną postacią. Wydawało się, że nie mógł mieć więcej szczęścia: zarabia na swojej pasji duże pieniądze, a u boku ma przepiękną kobietę. Okazuje się jednak, że Douglas ma swoje priorytety i ambicje.

Gwiazda e-sportu zrywa z dziewczyną

21 lipca FaZe Censor opublikował na swoim kanale na Youtube film, w którym informuje, że rozstaje się z Yanet. Opisał pogodynkę  w samych superlatywach, jednak podjął decyzję o zakończeniu związku. Powodem jest jego ambicja do jeszcze lepszych występów w lidze „Call of Duty”. Douglas stwierdził, że potrzebuje więcej czasu na szlifowanie swoich umiejętności w strzelance. Informacja kompletnie zaszokowała internautów. Liczne wyrazy wsparcia dla porzuconej Meksykanki mieszają się w sieci ze szczerym zdziwieniem. Internauci nie potrafią zrozumieć, jak można odrzucić taką piękność dla gry komputerowej. Entuzjaści e-sportu z pewnością jednak rozumieją FaZe Censora nieco lepiej.

RadioZET.pl/MF