Zamknij

Zwycięzcy polskiego "Mam talent" zachwycili w amerykańskim show. Dotarli do półfinału

Judyta Wanicka
06.02.2020 15:35
Mam talent
fot. Americas got Talent

Akrobatyczny duet Duo Destiny dotarł do półfinału amerykańskiej edycji "Mam talent". Wcześniej zwyciężyli program w Polsce. Co o występie Polaków powiedzieli amerykańscy jurorzy?

Duo Destiny to akrobatyczny duet, który tworzą Kinga Grześków i Gonzalo Roque. Para zwyciężyła w 11. edycji "Mam talent" podbijając serca publiczności niesamowitymi choreografiami, w których łączyli taniec z akrobatyką. Parze udało się odnieść sukces również za oceanem w programie "America's Got Talent". Konkurencja była ogromna, ale naszym zawodnikom udało się dotrzeć aż do półfinału.

Duo Destiny w amerykańskim "Mam talent"

Kinga i Gonzalo wzięli udział w drugiej edycji "America's Got Talent". Ich niesamowite choreografie spodobały się jury i widzom do tego stopnia, że duet otarł się o finał. Jurorzy nagrodzili ostatni występ owacją na stojąco.

To było perfekcyjne! Romantyczne, sexy i zapierało dech w piersiach - powiedziała Heidi Klum.

Widziałam takie rzeczy wiele razy, ale wasz występ uważam za inny, świeży. Wasza siła jest niezwykła! To był kawał dobrej roboty, jestem z was dumna! - wyznała Alesha Dixon.

Jedynie Howie Mandel kręcił nosem, uznając występ za powtórkę poprzednich popisów.

Mimo przewagi pozytywnych ocen Duo Destiny nie znalazło się w finale. Faworytem jurorów okazał się inny akrobatyczny duet - Duo Transcend.

Dziękujemy! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za danie nam szansy - napisali na Instagramie Kinga i Gonzalo.

Zagłosuj

Który talent show lubisz najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw