Zamknij

Zwyczajny starzec może doczekać emerytury, a starzec zwyczajny...? [MILIONERZY]

13.08.2020 12:25
Zwyczajny starzec może doczekać emerytury, a starzec zwyczajny...? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA / East News

Zwyczajny starzec może doczekać emerytury, a starzec zwyczajny...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 500 tys. złotych.

Zwyczajny starzec może doczekać emerytury, a starzec zwyczajny...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 500 tys. złotych.

Zwyczajny starzec może doczekać emerytury, a starzec zwyczajny...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Zwyczajny starzec może doczekać emerytury, a starzec zwyczajny...?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. rozmnaża się w rzekach 

B. rośnie w Polsce 

C. ma jednokomorowe serce 

D. stroszy pióra

Uczestnik nadal miał do wykorzystania jedno koło ratunkowe - Telefon do przyjaciela. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił jednak z niego skorzystać.  Niestety, rozmowa telefoniczna nie ułatwiła mu podjęcia decyzji i ostatecznie uczestnik zrezygnował z dalszej gry.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Zwyczajny starzec może doczekać emerytury, a starzec zwyczajny...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Zwyczajny starzec może doczekać emerytury, a starzec zwyczajny...?", to B. Uczestnik wygrał 250 tys. złotych i zakończył grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl