Zamknij

"Życie na gorąco": Joanna Liszowska po 8 latach rozstała się z mężem?

Redakcja
21.12.2018 11:26
"Życie na gorąco": Joanna Liszowska po 8 latach rozstała się z mężem?
fot. Instagram:@joannaliszowskaofficial

Jak podaje tygodnik "Zycie na gorąco", Joanna Liszowska rozstała się z mężem, Olą Serneke. Aktorka i szwedzki milioner wzięli ślub 8 lat temu. Co mogło ich poróżnić?

Joanna Liszowska to popularna aktorka, którą widzowie mogą obecnie oglądać w serialu "Przyjaciółki". Poza aktorstwem posiada również talent wokalny, co udowodniła między innymi zwycięstwem w muzycznym show "Jak oni śpiewają" w 2007 roku oraz występami w spektaklach muzycznych.

Prywatnie od 2009 roku związana jest ze szwedzkim milionerem Olą Serneke, którego firma budowlana w zeszłym roku miała przynieść dochody rzędu 80 milionów złotych. Para po roku znajomości zdecydowała się wziąć ślub. Ceremonia wzbudzała duże zainteresowanie mediów, a wśród zaproszonych gości znalazło się wielu celebrytów. Para ma dwie córki, 7-letnią Emmę i 5-letnią Stellę. Małżeństwo nie afiszowało się w mediach, a Joanna i Ola uchodzili za dobraną parę. Jednak tygodnik "Życie na gorąco" informuje, że w życiu pary nie układa się dobrze.

ZOBACZ: Kiedy obejrzymy 13 sezon "Przyjaciółek"?

Joanna Liszowska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Joanna Liszowska rozstała się z mężem?

"Życie na gorąco" opublikowało informację o rozpadzie związku Joanny i jej męża. Małżonkowie mieli nie radzić sobie z brakiem czasu i rozłąką, a ich drogi powoli się rozchodzić. Jak na razie ani aktorka, ani milioner nie skomentowali tej informacji.

O problemach małżeńskich Liszowskiej prasa pisała już w zeszłym roku. Wtedy również mówiono, że Joanna ciężko znosi nieobecność męża i musi sama radzić sobie z wychowaniem córek. Miejmy nadzieję, że również tym razem informacje nie potwierdzą się, a małżeństwo gwiazdy "Przyjaciółek" przetrwa.

Joanna Liszowska i Ola Serneke
fot. JAROSLAW WOJTALEWICZ/East News

RadioZET.pl/gala.pl/MF