Zamknij

Zygmunt Chajzer jednak będzie miał swój proszek do prania

Redakcja
06.08.2018 13:57
Zygmunt Chajzer
fot. Bartosz KRUPA/EAST NEWS

Zygmunt Chajzer przez wiele lat współpracował ze znaną marką proszków do prania. Teraz, po 14 latach, dziennikarz rozstaje się z producentem. Od razu pojawiły się plotki, że prezenter zamierza stworzyć własną markę detergentów. Okazuje się, że to naprawdę może się udać.

Kilka tygodni temu ogłoszono, że dziennikarz i prezenter Zygmunt Chajzer po 14 latach przestaje być twarzą proszku do prania marki Vizir. Na jego miejsce wybrana została znawczyni kulinariów Anna Starmach (Zobacz też: Anna Starmach jest w ciąży). Przez te lata Chajzer był bardzo mocno kojarzony z proszkiem do prania, nic więc dziwnego, że pojawił się pomysł, by stworzył swoją własną markę.

Okazuje się, że do realizacji tego zamierzenia jest coraz bliżej. W wypowiedzi dla „Faktu” dziennikarz stwierdził, że początkowo był to tylko pomysł, do którego nikt nie podchodził serio. Ostatecznie doszedł do wniosku, że jest w tym pewien potencjał i chce sprawdzić, co da się z tego wykrzesać.

Zygmunt Chajzer i jego proszek do prania

Jak informuje Zygmunt Chajzer, trwają badania nad tym, czy projekt ma szansę powodzenia. Miałby to być rodzinny biznes, w którym starszy Chajzer współpracował będzie z młodszym – Filipem (Zobacz też: Filip Chajzer jednak nie adoptuje psów ze schroniska).

Produkt ma nosić nazwę Chajzer Ziggi i już pojawił się producent chemii gospodarczej, który jest zainteresowany stworzeniem dla Chajzerów ich proszku.

Czekamy na więcej informacji. Ciekawe, czy pomysł wypali.

RadioZET.pl/SA