Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zygmunt Chajzer jednak będzie miał swój proszek do prania

06.08.2018 13:57

Zygmunt Chajzer przez wiele lat współpracował ze znaną marką proszków do prania. Teraz, po 14 latach, dziennikarz rozstaje się z producentem. Od razu pojawiły się plotki, że prezenter zamierza stworzyć własną markę detergentów. Okazuje się, że to naprawdę może się udać.

Zygmunt Chajzer fot. Bartosz KRUPA/EAST NEWS

Kilka tygodni temu ogłoszono, że dziennikarz i prezenter Zygmunt Chajzer po 14 latach przestaje być twarzą proszku do prania marki Vizir. Na jego miejsce wybrana została znawczyni kulinariów Anna Starmach (Zobacz też: Anna Starmach jest w ciąży). Przez te lata Chajzer był bardzo mocno kojarzony z proszkiem do prania, nic więc dziwnego, że pojawił się pomysł, by stworzył swoją własną markę.

Okazuje się, że do realizacji tego zamierzenia jest coraz bliżej. W wypowiedzi dla „Faktu” dziennikarz stwierdził, że początkowo był to tylko pomysł, do którego nikt nie podchodził serio. Ostatecznie doszedł do wniosku, że jest w tym pewien potencjał i chce sprawdzić, co da się z tego wykrzesać.

Zygmunt Chajzer i jego proszek do prania

Jak informuje Zygmunt Chajzer, trwają badania nad tym, czy projekt ma szansę powodzenia. Miałby to być rodzinny biznes, w którym starszy Chajzer współpracował będzie z młodszym – Filipem (Zobacz też: Filip Chajzer jednak nie adoptuje psów ze schroniska).

Produkt ma nosić nazwę Chajzer Ziggi i już pojawił się producent chemii gospodarczej, który jest zainteresowany stworzeniem dla Chajzerów ich proszku.

Czekamy na więcej informacji. Ciekawe, czy pomysł wypali.

RadioZET.pl/SA

Oceń