Zamknij

Zygmunt Chajzer pokazał zdjęcie ze szpitala. Przeszedł poważną operację [FOTO]

27.11.2020 21:54
Zygmunt Chajzer
fot. Mateusz Jagielski/East News

Zygmunt Chajzer opublikował zdjęcie ze szpitalnego łóżka. W czwartek syn prezentera Filip Chajzer poinformował, że jego ojciec ma problemy ze zdrowiem i musi przejść operację. Jak się teraz czuje?

Zygmunt Chajzer jest już po operacji. W czwartek Filip Chajzer zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym opowiedział o problemach zdrowotnych ojca. Nie zdradził, na co dokładnie choruje jego tata. Ujawnił jednak, że 66-latek będzie poddany poważnej operacji.

- Drodzy. Ci którzy śledzą mojego FB i I INSTA wiedzą, jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzers jesteśmy bardzo rodzinni. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach. Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Dziś ma poważną operację. Proszę, trzymajcie kciuki za jego zdrowie - wyjaśnił Filip Chajzer w czwartek na swoim Instagramie.

Zobacz także: Zygmunt Chajzer czeka na poważną operację. "To był ostatni dzwonek"

Zygmunt Chajzer w szpitalu po operacji [ZDJĘCIE]

Fani Zygmunta Chajzera mieli nadzieję, że mężczyzna błyskawicznie wróci do zdrowia. Już następnego dnia po operacji znany prezenter opublikował zdjęcie ze szpitala. Podziękował wszystkim za cieple słowa i zdradził, że czuje się dobrze.

- Kochani! Wszystko jest Ok, dziękuje Wam za wielkie wsparcie! Wychodzę w poniedziałek i pożrę wszystko, co pojawi się na domowym stole! (Wraz ze stołem) - napisał Zygmunt Chajzer.

Życzymy szybkiego powrotu do pełni sił.