Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Żyłowie już się rozwiedli. Wiadomo, kto dostał dom

26.11.2018 13:59

Już blisko pół roku temu Justyna Żyła ogłosiła, że Piotr wyprowadził się z domu i wniósł pozew o rozwód. Choć wiele pomiędzy nimi było do wyjaśniania, ostatecznie udało im się rozwieść. Przedmiotem największych sporów był dom w Wiśle. Wiadomo już, w czyje ręce trafi nieruchomość warta milion złotych.

Justyna i Piotr Żyłowie fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/EAST NEWS

„Tak, podobno pozew jest już w sądzie, tak słyszałam od osób trzecich. Do domu mi nic jeszcze nie przyszło, więc czekam. I już nie chcę komentować” – informowała w czerwcu Justyna Żyła. Wiadomo było, że małżeństwo będzie musiało rozstrzygnąć kwestię opieki nad dziećmi, 11-letnim Kubą oraz 6-letnią Karoliną, a także podziału majątku, głównie wartego ok. miliona złotych domu w Wiśle-Kopydle. Teraz, zaledwie po drugiej rozprawie, skoczkowi i jego dotychczasowej żonie udało się wreszcie rozwieść.

Justyna i Piotr Żyłowie: rozwód już za nimi

Jak informuje magazyn „Flesz”, Żyłowie są już po rozwodzie od kilku tygodni. Sąd w Bielsku-Białej orzekł trwały rozpad związku, a oni chcieli po prostu utrzymać to w tajemnicy. Rozwód odbył się bez orzekania o winie, a to Justynie przypadła nieruchomość w Wiśle. Piotr będzie ponadto płacił na dzieci alimenty i widywał się z nimi w co drugi weekend i dwa razy w tygodniu, jeśli nie będzie miał w tym czasie zawodów. Wygląda więc na to, że po trudnych miesiącach wreszcie Żyłom udało się dogadać.

Kryzys małżeński Justyny i Piotra Żyłów

Przypomnijmy, że o problemach małżeńskich w rodzinie Żyłów Justyna poinformowała po powrocie skoczków narciarskich z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. W dramatycznym wpisie na Instagramie wyznała, że Piotr zdradził ją z kochanką. „Wiewiór” w oświadczeniu odrzucił część zarzutów. Podkreślił, że ich małżeństwo rozpadło się już wcześniej, ale powodem nie była inna kobieta.
Justyna wielokrotnie komentowała w mediach sytuację wokół rozwodu, a nawet publikowała wiadomości od rzekomej kochanki skoczka. Za publiczne pranie brudów spotkała ją spora krytyka, choć ona niezbyt się tym przejmowała. Na szczęście rozwód już jest faktem i każde może iść, na ile to możliwe, w swoją stronę.

RadioZET.pl/Party/SA

Oceń