Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Żywy Ken kończy z operacjami plastycznymi

30.04.2018 15:59

Rodrigo Alves, zwany „żywym Kenem”, tak bardzo chciał przypominać chłopaka lalki Barbie, że zdecydował się na dziesiątki zabiegów i operacji plastycznych. Na swoją metamorfozę wydał fortunę. Teraz przekonuje, że chce skończyć z operacjami.

Żywy Ken Rodrigo Alves fot. Instagram

Żywy Ken nie chce już więcej operacji plastycznych. Rodrigo Alves stał się sławny dzięki swoim operacjom plastycznym i realizowaniu pragnienia upodobnienia się do chłopaka lalki Barbie. Dziesiątki operacji plastycznych, takich jak zabiegi twarzy, przeszczep mięśni, modelowanie ramion czy klatki piersiowej, sprawiły, że Brytyjczyk kompletnie przestał przypominać siebie samego sprzed operacji. Regularne modyfikacje niejednokrotnie przysparzały mu problemów zdrowotnych, a nawet doprowadziły go do tymczasowego paraliżu.

Teraz na swoim Instagramie Alves oświadczył, że kończy z operacjami plastycznymi. Podzielił się swoim zdjęciem sprzed operacji plastycznych i przyzna, że nie pamięta już, jak wyglądał kiedyś. Stwierdził też, że jego naturalny wygląd go unieszczęśliwiał.

Rodrigo przyznał, że jest kilka operacji, których żałuje, jednak w ogólnym rozrachunku jest ze swoich zmian zadowolony. Niestety, fotka sprzed 10 lat, przy której Ken zdecydował się wyjawić swój plan porzucenia operacji, już z Instagrama zniknęła. Ale poniżej jest kilka także całkiem starych zdjęć.

Czy żywemu Kenowi uda się wytrzymać bez operacji plastycznych? Z pewnością będzie to trudne.

RadioZET.pl/SA

Oceń