Zamknij

Co nie należy do broni konwencjonalnej? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 1000 złotych

11.08.2020 13:13
Co nie należy do broni konwencjonalnej? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 1000 złotych
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Co nie należy do broni konwencjonalnej? Tak brzmiało pytanie, które usłyszała uczestniczka Milionerów w odcinku emitowanym 11 sierpnia. Sprawdzamy, jakiej odpowiedzi udzieliła i czy udało jej się zdobyć 1000 złotych. 

Co nie należy do broni konwencjonalnej? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 1000 złotych.

Co nie należy do broni konwencjonalnej? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Drugie pytanie, jakie usłyszała uczestniczka Milionerów, brzmiało: co nie należy do broni konwencjonalnej? Do wyboru były cztery odpowiedzi: 

A. Granat

B. Wąglik

C. Karabin maszynowy

D. Szabla

Uczestniczka nie znała odpowiedzi na to pytanie i zdecydowała, że skorzysta z telefonu do przyjaciela. Jej brat, który czuwał przy słuchawce, doradził, by wybrać odpowiedź B. Uczestniczka szybko zaznaczyła wskazaną opcję.  

MILIONERZY - Co nie należy do broni konwencjonalnej? [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to wąglik. Uczestniczka wygrała 1000 złotych.

Broń konwencjonalna to środki walki niezaliczające się do arsenału masowego rażenia, czyli broni chemicznej, biologicznej czy atomowej. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB