Zamknij

Co rok prorok, czyli.. Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 1000 złotych

27.08.2020 13:07
Co rok prorok, czyli.. Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 1000 złotych
fot. VIPHOTO/East News

Co rok prorok, czyli..  Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 1000 złotych.

Co rok prorok, czyli..  Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 1000 złotych.

Co rok prorok, czyli..? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie za 1000 złotych w "Milionerach" brzmiało dokładnie tak: Co rok prorok, czyli.. Uczestnik miał do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Nowa moda

B. Karuzela stanowisk

C. Kolejne dziecko

D. Zmiany w rządzie

Uczestnik poprosił o koło ratunkowe: 50 na 50. Komputer pozostawił odpowiedź C i D. I to nie pomogło, więc po chwili uczestnik poprosił o pytanie do publiczności. Widzowie w większości wybrali odp. C, a gracz skorzystał z ich rady. To, czy ostatecznie zaznaczył prawidłowo, prowadzący Hubert Urbański zdradził mu po przerwie.

MILIONERZY - Co rok prorok, czyli? [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to C - kolejne dziecko. Uczestnik wygrał tysiąc złotych. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB